Naše mysl

Inspirace k osobnímu růstu

neuron1

Lidský mozek je středem pozornosti vědců, a nejen těch, na celém světě již po staletí. Mnohé z tohoto dokonalého „počítače“ již bylo odhaleno a mnoho toho zbývá pro budoucí generace.

Náš mozek a jeho naprogramování udává směr našemu životu a dění kolem nás. Svými myšlenkami určujeme svět kolem nás… A kvalita našeho života závisí na kvalitě našeho myšlení.

Dnes už víme, kde sídlí pozitivní a kde negativní myšlení, kde sídlí emoce, logika či jak se naše mozková centra vyvíjela a vyvíjí.

Dokážeme vysvětlit vliv výchovy na naše chování a dokonce již víme, že vše, co do nás vložili druzí, můžeme „přepsat“, nebo chcete-li „přeprogramovat“.

Víme mnohé o principech fungování energií v našich životech i o zákonu rezonance.

Dokonce již dokážeme vysvětlit, proč se nám jedna přání plní a druhá ne, nebo na jejich splnění tak dlouho čekáme.

Díky všemu, co už pro nás druzí objevili, máme šanci na mnohem úspěšnější a šťastnější život, než leckdy žijeme.

Přesto ho stále mnozí z nás nežijí. Proč? Zatím se nerozhodli vykročit a udělat pro sebe „to málo“, které je pro náš prosperující a radostný život nezbytné.

maxresdefault-3

A jak to „málo“ vypadá? Najít znovu sám sebe, rozhodnout se, co v životě chci, mít víru, že to dokážu, dostatek vůle, vytrvalosti, odhodlání a… nikdy to nevzdávat.

Krok za krokem jednoduchými a současně velmi účinnými technikami měnit svá podvědomá přesvědčení, hodnoty a postoje, které následně proměňují i realitu našich každodenních životů. 

O mozku, myšlení a jeho vlivu na náš život víme dnes opravdu hodně, ale jen zlomek z toho využíváme… zatím.

Věřím, že každý má v životě právo jen na to nejlepší. Věřím, že jsme stvořeni k radostnému životu v prosperitě.

Není-li tomu v našem životě tak, pak jediný člověk, který nám v tom brání, jsme my sami. Naše podvědomá mysl a systém přesvědčení, který je zde ukryt. Ten utváří systém našich hodnot, postojů a emocí. To vše pak na povrchu utváří naše chování. A chování tvoří výsledky. 

A proto vám na svých seminářích a přednáškách pomáhám objevit jednoduché a prospěšné způsoby, jak rozpoznat, co se děje ve vašich hlavách.

Pochopíte procesy, které vás brzdí i procesy, které vám pomáhají. Naleznete způsoby, jak proměnit omezující přesvědčení v posilující a prosperující. Poznáte, jak silný vliv mají slova na naše podvědomí a tak i na výsledky našich konání či plnění našich přání. Budete-li chtít, stanete se tvůrci svého života.  

Chcete-li nové články, aktuality a zajímavosti z webu dostávat pravidelně, přihlaste se k odběru Inspirací k osobnímu růstu. Neuniknou vám tak cenné informace, kterými pomůžete sobě i svým blízkým. Budete zase o kousek blíž radostnému a prosperujícímu bytí, kvůli kterému jste tento pozemský svět navštívili. 🙂

Autor: Lenka Kubáčová

Ptali se mě, jak lidem pomáhám... Tady odpovídám

Prohlédněte si aktuální nabídku termínů akcí

Vyzvedněte si svůj DÁREK eKnihu osobního růstu zdarma

 

Líbil se vám článek? Odebírejte další články a inspirace z webu emailem.

Klikněte a přihlaste se k odběru. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.