Proč to všechno píšu a dělám :)

klavír a růže

Mým celoživotním koníčkem je psychologie, neurolingvistika a obory s nimi související. Mojí specializací je lidská mysl. Mozek ovládá každou buňku našeho těla a cesta sebepoznání a prosperity vede skrze naší mysl.

Pochopíme-li tajemství genetických kódů, kde jsou uloženy zkušenosti našich předků, základní principy ukládání informací, tvorby návyků, aktivátory emocí a energetické fungování programu „očekávání“, nalezneme cestu zpět sami k sobě.

Prošla jsem celou řadou seminářů z oborů psychologie, NLP, komunikačních dovedností, rétoriky, motivace, personalistiky a dalších. Vše, co učím a k čemu účastníky svých seminářů a přednášek inspiruji, jsem si vyzkoušela v praxi, na sobě i druhých. 🙂

face-622904_640 – kopie

Mým životním posláním, smyslem života je být sama sobě i ostatním průvodcem na cestě sebepoznání a nalezení pravého JÁ. Pomáhám lidem žít radostný a prosperující život. Neb mým vnitřním přesvědčením je, že právě proto jsme na tomto pozemském světě. 🙂 

Proto jsem založila vlastní vzdělávací společnost Alfa Universum L.K. s.r.o. Alfa je začátek řecké abecedy. Universum je všudypřítomné, všude se rozprostírající nekonečno. Alfa Universum je začátek nekonečných možností, které si neseme uvnitř sebe. Ptáte-li se, co je L. K., pak je to můj monogram. Ale na to už jste určitě přišli. 🙂

Zde naplňuji své životní poslání pomáhat druhým a vracet jejich život zpět na cestu úsměvu, radosti, prosperity a lehkosti bytí.

Moje příspěvky jsou doplněním i průvodním slovem k seminářům, přednáškám či inspirací pro ty, kteří hledají nové podněty a zamyšlení. 

stones-801756_640Zajímáte se o:  
• Sebepoznání a sebeprosazení? 
• Vztahy a úspěšnou komunikaci?
• Principy prosperity a úspěchu? 
• Či další oblasti osobního rozvoje?

Připravili jsme službu přímo pro Vás.

Bližší informace najdete zde.

Hlavní tématem mých přednášek a seminářů pro veřejnost je utváření reality skrze vlastní mysl, její vliv na výchovu našich dětí, partnerské vztahy, finanční zázemí, úspěch či neúspěch v profesním i osobní životě.

Ve firemním vzdělávání je mým cílem podpora a rozvoj principů „šťastných a svobodných firem“. Využívám poznatků neurolingvistiky a novodobé psychologie. Tak podporuji rozvoj účinné komunikace a sebeprosazení jednotlivce i celých skupin.

Pomáhám lidem pochopit, jak systém podvědomých přesvědčení ovlivňuje jejich chování. A chování ovlivňuje naše výsledky. V osobním i profesním životě.

Mou velkou zálibou jsou koučování a NLP konzultace, které jsou skvělým pomocníkem na cestě sebepoznání a nalezení vlastního JÁ. Přináší pocit úlevy, řešení a nový úhel pohledu právě tam, kde ho chcete nalézt. 

Reference

Spolupracuji s dalšími organizacemi, sdruženími a lidmi, jejichž činnost souzní s mými přesvědčeními a aktivitami.

Ptali se mě, jak lidem pomáhám... Tady odpovídám

Prohlédněte si aktuální nabídku termínů akcí     Vyzvedněte si svůj DÁREK eKnihu osobního růstu zdarma

 

                       aulk
 
 
Lenka Kubáčová – lektor, NLP konzultant a kouč    autorka eKnih, článků a textů na webu