Metoda RUNA

„Máma říkala, že člověk musí odložit minulost a pak zase může jít dál.“

Forest Gump

logo-runa

Cílem metody RUNA je znát svoji hodnotu a být všestranně vyrovnanou osobností.

Tato metoda je vhodná k celkovému osobnímu rozvoji, nesnaží se řešit zdravotní a materiální problémy, ale řeší problémy s tím spojené. To je, neučiní vás bohaté a zdravé, ale pomůže vám najít a odstranit okolnosti, které vám brání o svém zdraví a materiálním zabezpečení sám rozhodovat.

Prioritně řeší vztahy v rámci rodiny
  • Rodiče, prarodiče, sourozenci, partneři,
  • a všechny další vztahy, které vám v životě činí problémy.

Jedinečnost a veliká úspěšnost metody RUNA vychází z toho, že se klient sám napojuje na osoby se kterými řeší vztah. Formou Channelingu vede s těmito osobami dialog a je jedno, zda žijí, nebo již opustili tento svět. Prožívá jejich emoce a zná jejich myšlenky. Toto mu umožňuje získat nový pohled na tyto osoby a vyřešit si tak vztahy, které by bez tohoto pohledu vyřešit nedokázal.

Po vyčištění rodinných linií, doporučuji stejnou metodou vyčistit i Vnitřní dítě a vytvořit si vlastní dospělou osobnost.

Velmi rád vám pomohu, žít svobodný, šťastný a naplněný život.

TERAPIE RUNA
Délka tohoto sezení v naprosté většině není delší než 3 hodiny. V případě, že přesáhne 3 hodiny, cena se nenavyšuje. Jedním sezením vyřešíte jeden problém.
Protože vyřešení jednoho problému nám většinou život nezmění tak, jak si přejeme, doporučuji následná sezení. Záměrem není finanční zisk, ale komplexní pomoc.

Garantuji 100% vrácení částky v případě, že nebudete spokojeni.

Pomohu každému, kdo mne požádá, ceník je orientační. Pro ty, kdo si nemohou dovolit uhradit mnou navrhované částky v ceníku, je možné domluvit individuální ohodnocení mé pomoci. Metoda RUNA je tu pro všechny a ne jen pro ty, co na to mají.

Hodnota prvního sezení je 2 000,- Kč.

Hodnota druhého sezení je 1 500,- Kč.

Hodnota třetího sezení je 1 000,- Kč.

Po absolvování tří sezení je možný osobní koučink. Hodnota setkání je 650,-Kč/hodina.

Podmínkou garance této sestupné ceny je přihlášení na další sezení do jednoho měsíce od posledního setkání. Toto dává možnost rozložit si finanční zátěž do více měsíců a nastartovat svůj osobní rozvoj.

Objednat se můžete emailem: metodaruna@gmail.com nebo telefonicky 777 648 577.

Sezení je možné i přes Skype miremek

Konzultace po telefonu, přes Skype nebo email je zdarma.

Mirek napsal hezký eBook Jak komunikovat se svým vnitřním dítětem. Pokud vás toto téma zajímá, stáhněte si eBook zdarma pod odkazem níže. Odkaz vás přenese na Mirkovy webové stránky, kde si eBook můžete stáhnout. 

Vnitřní dítě6_550x498

Stáhnout eBook

Více si o Mirkovi, jeho přístupech i tom, jaké zkušenosti s jeho prací mají druzí, můžete přečíst na http://metodaruna.cz/reference/

Také další podrobnosti o metodě RUNA se dočtete na Mirkově webu

mirek-prochazka_bryle-orez Mirek Procházka

            kontakt