Počítačové služby IT Černý

ci_logo_tmave_Mirek

Mojí specializací je lidská mysl. Lidská mysl a základní principy fungování našeho mozku jsou současně hlavní myšlenkou vzdělávacích programů společnosti Alfa Universum L.K. s.r.o.

Partnerství se společností, která se zabývá počítačovými službami, by se mohlo zdát trochu podivné. Opak je pravdou….

Jednou stranou mince je, že náš mozek je dokonalý počítač. Ať už si toho jsou lidé vědomi či nikoliv, dokonalejší software zatím na světě neexistuje. Vše v naší mysli je dokonale propojeno a tvoří unikátní systém. A když se v něm něco porouchá, pak je třeba to opravit, nebo restartovat … Tolik ve zkratce k podobnosti mezi naším mozkem a počítači. 🙂

Druhou stranou mince je, že počítače již řadu let neodmyslitelně patří do našich životů. Setkáváme se s nimi dnes a denně. Jsou nejen naší přítomností, ale i budoucností. A to, jakým způsobem vymožeností techniky využíváme, jaké znalosti o jejich možnostech máme a jaký si k nim budujeme vztah, ovlivňuje kvalitu našeho života, osobního i profesního.

Proto jsem propojila své vzdělávací aktivity s aktivitami Miroslava Černého, který podniká ve světě počítačů a IT technologií.

Miroslav Černý, vedle svých vlastních aktivit, působí jako lektor ve vzdělávací společnosti Alfa Universum L.K. s.r.o. a společně se podílíme na projektech, které jsou spojením zvyšování počítačové gramotnosti a zdravé psychiky i vyrovnané komunikace, ať už v osobním či profesním životě.

Nabídku vlastních služeb IT Černý naleznete na webových stránkách www.itcerny.cz nebo www.kurzy.itcerny.cz.

Lenka Kubáčová, autorka textu