RUNA

Terapeutická metoda pro osobní rozvoj

Autor metody: Miroslav Procházka

„Máma říkala, že člověk musí odložit minulost,
a pak zase může jít dál.“

Forrest Gump

logo-runa

Když jsem se poprvé setkala s Mirkem Procházkou, zaujalo mě jeho nadšení, s kterým mi krásné dvě hodiny vyprávěl o Channelingu i terapeutické metodě RUNA, jejíž je tvůrcem.

Poslouchala jsem jeho životní cestu, zkušenosti i úspěchy, které s metodou u klientů sklízí, a sledovala jeho upřímný a milý úsměv. Moc mu sluší. 🙂

Z každého jeho slova bylo znát, že promlouvá srdcem. Jeho touha pomáhat druhým, předat jim svoje učení a šířit tak nejen emoční svobodu do tohoto světa, je silná, upřímná a velmi laskavá.

 A tak jsem Channeling i metodu Runa otestovala sama na sobě. Vedl mě Mirek s laskavostí jemu vlastní. Pro mě to byla velmi zajímavá a inspirativní zkušenost. Cesta, jak se spojit se sebou i s druhými, pochopit, zpracovat a nechat ze života odejít to, co mi překáží.

Po této zkušenosti mohu jen doporučit všem, kteří jsou těmto přístupům nakloněni. Najdete úlevu, radost i osvobozující poznání.

Osobní zkušenost s Mirkem a jeho metodou RUNA mě inspirovala k navázání spolupráce s ním. A tak se s nabídkou Mirkových aktivit, akcí a poradenství budete setkávat i na tomto webu. 🙂

Chcete-li se už nyní podívat, jaké služby můžete u Mirka využít a za jakých podmínek, naleznete je pod odkazem níže.

Metoda RUNA

Channeling

Mirek napsal hezký eBook Jak komunikovat se svým vnitřním dítětem. Pokud vás toto téma zajímá, stáhněte si eBook zdarma pod odkazem níže. Odkaz vás přenese na Mirkovy webové stránky, kde si eBook můžete stáhnout. 

Vnitřní dítě6_550x498

Stáhnout eBook

Svoji cestu i způsob, jakým lidem pomáhá, popisuje Mirek velmi poutavým a laskavým způsobem na svém webu. Promlouvá zde k druhým srdcem, jak je mu vlastní. Chcete-li se dozvědět více o příležitosti, které vám setkání s Mirkem skýtá, otevřete odkaz níže a užijte si prohlídku. 🙂

Vstupte a užijte si prohlídku Mirkova inspirativního webu

S přáním laskavým, láskyplných dnů i radostných a osvobozujících poznání

Lenka Kubáčová