Nabídka spolupráce

Hledám parťáky pro obchod i vzdělávání

stones-1372677_960_720

Ráda pomáhám druhým a podporuji je na jejich prosperující a úspěšné cestě životem. Miluji celoživotní vzdělávání a sebepoznávání, neb v tom vidím jednu z velmi účinných cest k úspěchu, prosperitě a radostnému bytí.

Proto jsem založila tuto vzdělávací společnost, ve které učím lidi dovednostem a znalostem, které potřebují pro svůj prosperující profesní i osobní život. Mé přístupy jsou trochu odlišné od těch klasických. Nazývám to učení podle mozku.

Více se o tom, čemu se konkrétně věnuji, dočtete na mém webu.

Mým cílem je vyhledávat stále nové příležitosti na trhu, navazovat nové kontakty a podporovat rozvoj osobnosti a vzdělávání skupin i jednotlivců v co nejširším měřítku.

Abych podpořila šíření své pomoci a podpory mezi lid, ráda přivítám pomoc druhých. Vás, kteří se věnujete aktivně obchodu, a celoživotní vzdělávání vám dává smysl.

 

Koho tedy velmi ráda k externí spolupráci přivítám?

 

počítač5

 1. Online obchodníci

Pohybujete-li se na internetu jako ryba ve vodě a máte zkušenosti s obchodováním na internetu, pak je to příležitost právě pro vás.

Pokud se najdete v některé z níže uvedených variant, nebo se v ní hodláte začít pohybovat, dejte mi vědět. Velmi ráda se s vámi na spolupráci i zajímavé finanční odměně domluvím.

 • Máte vlastní affiliate program, ve kterém jste ochotni mé služby prodávat.
 • Máte vlastní prodejní web, přes který jste ochotni mé služby nabízet a prodávat.
 • Provozujete email marketing, máte vlastní databázi klientů, o kterých si myslíte, že by je mé služby mohly zajímat.
 • Vlastníte vzdělávací portál, na který se nabídka a prodej mých akcí hodí.
 • Máte vlastní zprostředkovatelskou společnost, přes kterou zajišťujete prodej vzdělávacích programů a služeb druhým. I zde mi bude velkou ctí navázat s vámi spolupráci.
 • Pokud vás při čtení těchto řádek napadla nějaká další varianta obchodní spolupráce, kterou mi chcete nabídnout, sem s ní. Jakoukoliv zajímavou a kreativní nabídku vítám a ráda si s vámi o ní popovídám.

 

podání ruky

 1. Obchodníci v živém (offline) světě

Máte-li zkušenosti s obchodními jednáními ve firmách či jiných institucích a obchodování vás stále baví, bude mi ctí se s vámi poznat.

Najdete-li se v některé z níže uvedených variant, dejte mi vědět. Potkáme se, a pokud si padneme do oka, na spolupráci i zajímavé finanční odměně se určitě domluvíme.

 • Máte již zkušenosti s prodejem vzdělávání ve firmách či jiných institucích. Chcete své zkušenosti dále uplatňovat a prodej mých služeb se vám pro to zdá příhodným.
 • Máte svoji obchodní klientelu a jste názoru, že pro ně bude nabídka mého vzdělávání přínosem.
 • Máte vlastní obchodní společnost, která zprostředkovává vzdělávání. A dospěli jste k závěru, že by se nabídka mých akcí k rozšíření vašeho portfolia mohla hodit.
 • Máte vlastní vzdělávací společnost a navázání spolupráce se mnou je pro vás zajímavou příležitostí i zpestřením nabídky vašich služeb.
 • A opět platí, pokud vás při čtení těchto řádek napadla nějaká další varianta obchodní spolupráce, kterou mi chcete nabídnout, sem s ní. Jakoukoliv zajímavou a kreativní nabídku vítám a ráda si s vámi o ní popovídám.

 

dítě2

 1. Lektoři

Velmi ráda rozšířím nabídku svých služeb i o vaše služby. Jestliže jste si prohlédli web a mé aktivity s vámi souzní, ozvěte se mi. Ráda se s vámi setkám a popovídáme o tom, jak můžeme své vzdělávací služby a pomoc druhým navzájem propojit.

Pokud dojdete k závěru, že se vás týkají alespoň některé z níže uvedených bodů, dejte mi vědět. Velmi ráda se s vámi poznám, a bude-li to možné, utvoříme společně novou cestu naší spolupráce.

 • To, co druhé učíte, také sami umíte a děláte. Nepředáváte jen moudra z knih vyčtená, ale i vlastní prožitek a zkušenost.
 • To, co děláte, vás baví, naplňuje a dává vám to smysl.
 • Vzděláváte a podporujete druhé s radostí, nadšením a elánem.
 • Vaše učení a služby přinášejí lidem inspirace k vlastní cestě zdraví, prosperity, radosti a úspěchu.
 • Lidé se k vám rádi vrací, protože jim vaše učení či služby pomáhají.
 • A i zde platí, napadne-li vás ještě něco, co chcete doplnit a čím bychom si mohli být navzájem prospěšní, ozvěte se mi. Bude mi ctí se s vámi poznat a popovídat si o možnostech, které se před námi otevřou.

Napište mi, nebo zavolejte. Těším se, až se poznáme a společně objevíme zajímavé cesty nové spolupráce. 

aulk
Lenka Kubáčová
lektor, NLP konzultant a kouč
majitel vzdělávací společnosti 
Alfa Universum L.K. s.r.o.

mobil: 605 744 569
email: kubacova@aulk-vzdelavani.cz