YeahCoach – partner ve vzdělávání a osobním rozvoji

Logo YeahCoach_nové_tmavé

V závěru roku 2014 mě oslovila společnost i-PROSPERITY.com s.r.o. s nabídkou spolupráce. Krátce mi představili připravovaný vzdělávací projekt YeahCoach a požádali mě, abych jim zaslala ukázku některého ze svých článků. Po té mi od nich přišla zpráva, že mé články budou rádi v projektu publikovat. Tak se zrodila má radostná spolupráce s YeahCoach.

Vzdělávací projekt YeahCoach mě oslovil natolik, že jsem se rozhodla ho podpořit i na svých stránkách.

Jde o unikátní projekt přímé pomoci, vzdělávání, zábavy, osobního rozvoje a prosperity. Podobný projekt u nás ani ve světě zatím nenajdete. Tvůrci projekt budují a šíří v celosvětovém měřítku. Propojuje tak lidi po celém světě.

Jeho základní myšlenkou je jednoduchost, mít vše na jednom místě a vždy po ruce. Projekt je spojením pomoci, vzdělávání a příležitosti výdělku pro každého, kdo má chuť něco dělat pro sebe i pro druhé. 

Každý hledáme v životě něco jiného. Někdy se při hledání třeba i trochu ztratíme, ale vydržíme-li, svůj směr pokaždé znovu najdeme. YeahCoach je aplikace, která lidem pomáhá rychle chytit a udržet směr při cestě za jejich snem. 

Aplikace má 4 hlavní části, které jsou plné úžasných inspirací a možností, jak si život zpříjemnit, zjednodušit a současně pomáhat sobě i druhým. Je šancí na úspěšný život pro každého.

V sekci Vzdělávání se můžete celoživotně vzdělávat v oblastech, ve kterých po vzdělání toužíte. Ať už je to osobní rozvoj, zdraví, myšlení, komunikace, finance, první pomoc, jazyky a mnohé další. Najdete tady velké množství návodů i inspirací od odborníků, které pro vás YeahCoach pečlivě vybírá. I díky nim posunete svůj život novým směrem.

Pro ty, kteří touží po lepší organizaci svého času, chtějí si ujasnit své životní hodnoty, cíle a sny a usnadnit si cestu k jejich naplnění, je připraven Kompas, Nástěnka snů a aplikace, která vás podpoří při tvorbě nových návyků. 

Pokud se chcete účastnit seminářů či si domluvit osobní konzultaci, využijte tým odborníků v sekci Obchod. Nejenže vám pomohou, ale ke svým nákupům získáte ještě bonusy navíc. 

Čtvrtou částí aplikace je Pomoc. Tato část je srdcem celé aplikace. Zde můžete hmotným i nehmotným způsobem pomáhat druhým, ale také o pomoc požádat.

Hlavní myšlenkou tohoto projektu je vytvoření komunity lidí, kteří jsou schopni a ochotni na sobě pracovat. Lidí, kteří jsou si vědomi toho, že cesta k úspěchu, radosti, prosperitě a finanční svobodě vede skrze celoživotní osobní rozvoj a vzdělávání. Komunitu lidí, kteří jsou připraveni pomoci sami sobě i druhým.

Více se dozvíte po kliknutí na tlačítko níže. Přemístíte se přímo do skvělé aplikace YeahCoach.

Než kliknete na odkaz, přijměte ode mě malý dárek. Předplatné aplikace na 90 dnů v hodnotě 1100,- Kč.
Při registraci do aplikace zadejte heslo poukazu: LK0271.

A předplatné na tři měsíce je vaše. 🙂 

Zahajte prohlídku a vstupte do světa sebepoznání, životního růstu a jedinečných příležitostí 🙂

Najdete zde i videa, která vás provedou všemi částmi aplikace. Seznámíte se v nich s možnostmi, které aplikace nabízí. A to včetně příležitosti zajímavých finančních odměn, pokud se rozhodnete aplikaci podpořit, propagovat a šířit dál ve svém okolí.

Přeji příjemnou zábavu, úžasné inspirace a nalezení té správné pomoci na cestě životem.

Lenka Kubáčová, autorka textu