Copywriting.cz

Banner_Copywriting.cz250x250

Někdo píše texty snadno a hravě. Zkrátka, dává je levou zadní. 🙂 A pro někoho je to zase pěkná fuška. Do které skupiny patříte vy? 🙂

Patřím mezi ty, které psaní textů baví, je to pro mě relaxace a zábava. Proto mě potěšilo, když jsem před časem objevila možnost své texty i zpeněžit a přinést tak do rodinného rozpočtu nějakou tu korunu navíc. 🙂

Jste-li také psaví a psaní vás baví, pak je tu příležitost i pro vás. Navštivte portál Copywriting.cz a dejte o svém umění světu vědět. Jsem si jistá, že to ocení nejeden človíček, který potřebuje články a psaní ho zrovna nebaví.

Pokud máte prostor na reklamu a chcete ho nabídnout, pak je portál Copywriting.cz vhodným tipem i pro vás.

Chcete-li se zviditelnit aniž byste za reklamu platili, pak využijte službu Guestblogging.

Jestli vás psaní textů, upoutávek či PR článků moc nebaví, a přesto je potřebujete, pak řešení najdete právě na portálu Copywriting.cz. Za drobný peníz tady najdete přehršel kvalitních autorů, kterým psaní jde a baví je. Můžete využít již napsané texty, nebo si nechat napsat článek přímo dle svého gusta.

Jsem si jistá, že vás portál potěší a v nejednom případě mile překvapí. Je přehledný, srozumitelný a velmi pružný.

Přijměte mé pozvání a užijte si prohlídku. 🙂 Věřím, že zde rychle najdete uplatnění jako autor či objevíte článek, po kterém toužíte.

S přáním pohodových a kreativních dnů

Lenka Kubáčová, autorka textu