Kurzy pro radost

Než jsem navštívila portál KurzyProRadost.cz, říkala jsem si: „Tak schválně, jestli mi to udělá radost.“ No, co myslíte? Udělalo. Jinak bych vám o tom tady nepsala. 🙂

Dají se zde pořídit skvělé online kurzy za super ceny. Většinou stojí jen zlomek toho, co byste zaplatili za živý kurz.

I tady platí, že nekupujete „zajíce v pytli“. Všechny kurzy mají i části ZDARMA. Malá ochutnávka jako pozornost podniku před tím, než si dáte pořádnou porci. 🙂

Pokud si říkáte, že vzdělávání není pro vás, tak zadržte. Neb tady nejde o žádnou klasiku, ale o pořádnou a kvalitní dávku kreativity všeho druhu.  

Kreslení pravou hemisférou, unikátní zdobení dortů, patchwork, pedig, FIMO, paměťové techniky, kurzy fotografie a úpravy fotografií, natáčení videa, hra na kytaru, kouzlení s Pavlem Kožíškem a spousta dalšího.

Chcete-li růst, rozvíjet se či úspěšně podnikat, pak si taky přijdete na své. Kurzy sebekoučování, telefonování, prodejních technik, time managementu a mnohé další vám v tom pomohou.

A stále přibývají nové kurzy, takže co neobjevíte dnes, zítra již třeba ano. 🙂

Přijměte mé pozvání a pusťte se do prohlídky portálu, kde najdete pohlazení po duši i tipy a postupy pro úspěšné podnikání a radostný život.

S přáním radostných a kreativních zážitků

Lenka Kubáčová, autorka textu