Naučmese.cz

naucmese_500x500

Někdo má rád online vzdělávání, někdo zase dává přednost živým akcím. Portál Naučmese.cz nabízí pestrou škálu živých akcí v podobě seminářů, workshopů, inspirativních setkání a přednášek.

Možná si řeknete, proč na svém webu propaguji akce jiných. A proč ne? 🙂

Každý v životě hledáme něco jiného. Mé přednášky, semináře a poradenství směřují k duševnímu zdraví, mentálnímu tréninku, psychologii, neurolingvistice, komunikaci a harmonizaci vztahů.

A vy třeba hledáte něco úplně jiného. 🙂 Proto na svých stránkách podporuji i umění a dovednosti druhých. Abyste se mohli porozhlédnout i jinde. Je možné, že právě na portálu Naučmese.cz najdete akci, po které toužíte.

Nabídka je zde pestrá a přehledně sestavená. Najdete zde všehochuť: jak sestavit zdravý jídelníček, jógu, výrobu mastiček, malování či kreslení, myšlenkové mapy, networking, in-line bruslení, pečení domácího kváskového chleba, efektivní prokrastinaci a mnoho dalšího.

Nové akce stále přibývají. Přijměte moje pozvání a užijte si prohlídku portálu, kde najdete spoustu radostných inspirací i tipy pro úspěšné podnikání a pohodový život. Po kliknutí na tlačítko se přenesete přímo na portál Naučmese.cz. 🙂

Přeji vám radostné inspirace a vzdělávání s úsměvem.

Lenka Kubáčová, autorka textu