RUNA

Terapeutická metoda pro osobní rozvoj

Autor metody: Miroslav Procházka

"Máma říkala, že člověk musí odložit minulost,
a pak zase může jít dál."

Forrest Gump

logo-runa

Když jsem se poprvé setkala s Mirkem Procházkou, zaujalo mě jeho nadšení, s kterým mi krásné dvě hodiny vyprávěl o Channelingu i terapeutické metodě RUNA, jejíž je tvůrcem.

Poslouchala jsem jeho životní cestu, zkušenosti i úspěchy, které s metodou u klientů sklízí, a sledovala jeho upřímný a milý úsměv. Moc mu sluší. 🙂

Z každého jeho slova bylo znát, že promlouvá srdcem. Jeho touha pomáhat druhým, předat jim svoje učení a šířit tak nejen emoční svobodu do tohoto světa, je silná, upřímná a velmi laskavá.

 A tak jsem Channeling i metodu Runa otestovala sama na sobě. Vedl mě Mirek s laskavostí jemu vlastní. Pro mě to byla velmi zajímavá a inspirativní zkušenost. Cesta, jak se spojit se sebou i s druhými, pochopit, zpracovat a nechat ze života odejít to, co mi překáží.

Po této zkušenosti mohu jen doporučit všem, kteří jsou těmto přístupům nakloněni. Najdete úlevu, radost i osvobozující poznání.

Osobní zkušenost s Mirkem a jeho metodou RUNA mě inspirovala k navázání spolupráce s ním. Rozhodla jsem se jeho um podpořit i propagací na svém webu.

Svoji cestu i způsob, jakým lidem pomáhá, popisuje Mirek velmi poutavým a laskavým způsobem na svém webu. Promlouvá zde k druhým srdcem, jak je mu vlastní. Chcete-li se dozvědět více o příležitosti, které vám setkání s Mirkem skýtá, otevřete odkaz níže a užijte si prohlídku. Kliknutím na odkaz se přenesete z mého na Mirkův web.

S přáním laskavým, láskyplných dnů i radostných a osvobozujících poznání

Lenka Kubáčová