YeahCoach – partner ve vzdělávání a osobním rozvoji

Logo YeahCoach_nové_tmavé

V závěru roku 2014 mě oslovila společnost i-PROSPERITY.com s.r.o. s nabídkou spolupráce. Krátce mi představili připravovaný vzdělávací projekt YeahCoach a požádali mě, abych jim zaslala ukázku některého ze svých článků. Po té mi od nich přišla zpráva, že mé články budou rádi v projektu publikovat. Tak se zrodila má radostná spolupráce s YeahCoach.

Vzdělávací projekt YeahCoach mě oslovil natolik, že jsem se rozhodla ho podpořit i na svých stránkách.

Jde o unikátní projekt přímé pomoci, vzdělávání, zábavy, osobního rozvoje a prosperity. Podobný projekt u nás ani ve světě zatím nenajdete. Tvůrci projekt budují a šíří v celosvětovém měřítku. Propojuje tak lidi po celém světě.

Jeho základní myšlenkou je jednoduchost, mít vše na jednom místě a vždy po ruce. Projekt je spojením pomoci, vzdělávání a příležitosti výdělku pro každého, kdo má chuť něco dělat pro sebe i pro druhé. 

Chceme-li si vytvořit nový návyk, novou podvědomou zručnost, nebo třeba začít podnikat, prochází naše mysl 4 fázemi.

V té první jsme plni odhodlání a nadšení. Věříme, že to dokážeme, těším se na výsledek. Jsme plni optimismu a očekávání.

Ve druhé objevujeme, co vše máme před sebou, co se potřebujeme naučit, osvojit si, abychom svého cíle dosáhli. Druhá fáze je nejčastějším momentem, kdy to vysoké procento lidí vzdá. Jejich mysl je k tomu přinutí. A je jedno, zda chtějí pravidelně cvičit, běhat, naučit se nový jazyk nebo podnikat.

YeahCoach vám pomůže vytrvat, projít všemi 4 fázemi vaší mysli až do úspěšného cíle a nevzdat to. 

Každý hledáme v životě něco jiného. Někdy se při hledání třeba i trochu ztratíme, ale vydržíme-li, svůj směr pokaždé znovu najdeme. YeahCoach je aplikace, která lidem pomáhá rychle chytit a udržet směr při cestě za jejich snem. 

Aplikace má 4 hlavní části, které jsou plné úžasných inspirací a možností, jak si život zpříjemnit, zjednodušit a současně pomáhat sobě i druhým. Je šancí na úspěšný život pro každého.

V sekci Vzdělávání se můžete celoživotně vzdělávat v oblastech, ve kterých po vzdělání toužíte. Ať už je to osobní rozvoj, zdraví, myšlení, komunikace, finance, první pomoc, jazyky a mnohé další. Najdete tady velké množství návodů i inspirací od odborníků, které pro vás YeahCoach pečlivě vybírá. I díky nim posunete svůj život novým směrem.

Pro ty, kteří touží po lepší organizaci svého času, chtějí si ujasnit své životní hodnoty, cíle a sny a usnadnit si cestu k jejich naplnění, je připraven Kompas, Nástěnka snů a aplikace, která vás podpoří při tvorbě nových návyků. 

Pokud se chcete účastnit seminářů či si domluvit osobní konzultaci, využijte tým odborníků v sekci Obchod. Nejenže vám pomohou, ale ke svým nákupům získáte ještě bonusy navíc. 

Čtvrtou částí aplikace je Pomoc. Tato část je srdcem celé aplikace. Zde můžete hmotným i nehmotným způsobem pomáhat druhým, ale také o pomoc požádat.

Hlavní myšlenkou tohoto projektu je vytvoření komunity lidí, kteří jsou schopni a ochotni na sobě pracovat. Lidí, kteří jsou si vědomi toho, že cesta k úspěchu, radosti, prosperitě a finanční svobodě vede skrze celoživotní osobní rozvoj a vzdělávání. Komunitu lidí, kteří jsou připraveni pomoci sami sobě i druhým.

Aplikaci její tvůrci neustále rozvíjí a připravují další sekce, jako je na příklad nabídka práce, společenské akce apod. 

Zajímáte-li se o zajímavé investiční příležitosti, je pro vás v YeahCoach připraveno několik investičních možností.  

Více se dozvíte po kliknutí na tlačítko níže. Přemístíte se přímo do krásné aplikace YeahCoach.

Cílem YeahCoach je pomáhat a podporovat, proto je zdarma. Stačí, když se zaregistrujete a můžete si celý obsah a podporu YeahCoach užívat dle libosti.

Najdete zde i videa, která vás provedou všemi částmi aplikace. Seznámíte se v nich s možnostmi, které aplikace nabízí. A to včetně příležitosti zajímavých finančních odměn, pokud se rozhodnete aplikaci podpořit, propagovat a šířit dál ve svém okolí.

Přeji příjemnou zábavu, úžasné inspirace a nalezení té správné pomoci na cestě životem.

Lenka Kubáčová, autorka textu