Zinzino | Zdraví a psychická rovnováha

Podpora a obnovení vrozené imunity

Jak už možná víte, mojí specializací je lidská mysl a s ní spojená psychika i kvalita našeho života.

Mysl a tělo jsou spojené nádoby. Když správně nefunguje jedno, promítá se to do fungování toho druhého.

I mně se před pár lety stalo, že se na mém zdravotním stavu podepsaly souhry různých životních událostí. Vědoma si základních znalostí o fungování lidského těla jsem věděla, že kromě mentálního tréninku, práce s psychikou a úpravy životního stylu, potřebuji obnovit fungování svého těla a buněčnou rovnováhu i jiným způsobem.

Vyzkoušela jsem nespočet různých doplňků stravy, které slibovaly obnovu imunitního systému, střevního mikrobiomu atd. Zkrátka narovnání toho, co se i mým přičiněním uvnitř mě porouchalo. Některé preparáty účinkovaly částečně nebo krátkodobě, jiné nefungovaly vůbec.

Říká se, že když si něco opravdu přejeme a vytrváme, splní se nám to. Já jsem si přála najít definitivní a trvalé řešení svých potíží. Navrátit svému tělu i mysli rovnováhu. Psychickou rovnováhu jsem obnovila. U fyzického těla jsem stále hledala.

Pak do mého života vstoupil jeden můj dávný klient. Objednal se ke mně na konzultaci a trénink prezentačních dovedností. Když jsme se setkali, vyprávěl mi svůj příběh. Mluvil o svých zdravotních potížích i o tom, co mu pomohlo a proč. Tak jsem se poprvé setkala s produkty Zinzino.

Chvíli jsem o tom přemýšlela a pak jsem mu řekla, že to vyzkouším na sobě. Pamatuji si, že jsem mu tenkrát řekla, že už jsem toho vyzkoušela tolik, že nemám co ztratit a třeba mi to pomůže.

Pomohlo a stále pomáhá. Celá řada mých zdravotních potíží definitivně vymizela, moje fyzické tělo se vrací zpět do rovnováhy, chronická únava opustila můj život. Proto jsem informaci o existenci produktů Zinzino začala nadšeně šířit dál.

Ve své profesi učím lidi pracovat s myslí a psychikou. Vedu je k odstranění psychických potíží, které se jim nejednou promítají i do fyzického zdraví. 

Pomáhám lidem v různých životních situacích, a tak se setkávám s lidmi, kteří mají různé zdravotní potíže. Všechny z pozice své praxe neumím vyřešit, není to v mých možnostech. Jejich zdraví je nejednou trápí natolik, že se jim nedostává sil, aby své problémy vyřešili.

A tak jsem hledala šetrné řešení, které by jim pomohlo nastartovat fyzické tělo a dodalo jim dostatek energie, aby mohli své problémy odstranit a vrátit život do rovnováhy. 

I proto tam, kde to bylo vhodné, jsem o existenci produktů Zinzino svým klientům řekla. A nechala na nich, ať se rozhodnou, zda jejich účinnost vyzkouší. Mám radost, že těm, kteří do toho šli, produkty Zinzino pomohly a pomáhají.

Dnes tady produkty Zinzino a to, s čím umí pomoci, představuji i vám.

Zinzino nevyřeší všechny vaše problémy, ale pomůže vám k vyřešení celé řady příčin zdravotních potíží, pokud se s nimi potýkáte.

Pomáhá lidem zbavit se chronické únavy, ekzémů, alergií, astmatu a dalších onemocnění, jejichž příčinou jsou chronické záněty v těle. O těch často nevíme, pozorujeme jen jejich důsledky.

Jiné umí pomoci při akutních zánětech, zmírňují průběh, urychlují uzdravení.

Další jsou skvělým podpůrným doplňkem při léčbě depresí i jiných psychických obtíží, psychosomatických onemocnění, odstranění problémů se spánkem a při obnově střevního mikrobiobu. 

Některé z produktů jsou i skvělou prevencí, jak se určitých zdravotních potíží vyvarovat, nedostat se do nich. Podporují obnovu vrozeného imunitního systému a rovnováhu v těle. 

Jestli si chcete udělat lepší představu o tom, kdo za společností i produkty Zinzino stojí a jak to funguje, podívejte se na pár videí.

Lenka Kubáčová, autorka textu

Prof. Dr. Paul Clayton, PhD

Celosvětově uznávaný farmakolog a vědec v oblasti výživy Prof. Dr. Paul Clayton PhD začal jako jeden z prvních zkoumat farmakologický účinek potravin a složek rostlinného původu na zdraví a celkovou fyzickou pohodu člověka. Přednáší po celém světě a působí jako poradce řady významných osobností, mimo jiné i britské královské rodiny.

Prof. Dr. Paul Clayton, PhD - otázky a odpovědi

Prof. Dr. Paul Clayton, PhD - Betaglukany a zdraví

Prof. Dr. Paul Clayton, PhD

Krátká videa od zakladatele společnosti a od vynálezce Balance Oil

Ørjan Saele zakladatel Zinzino

Ola Eide vynálezce Balance Oil

Balance Oil, buněčná imunita a rovnováha

Jestli máte chuť zhlédnout krátkou ukázku ze semináře o původcích nemocí i jak je vyřešit, klikněte na odkaz a jste tam.
Kliknutím na odkaz se přenesete na web společnosti Zinzino, kde můžete detailně prozkoumat jednotlivé produkty, jejich složení i jak vám mohou pomoci. 
Pokud nemáte jistotu, jestli je pro vás některý z produktů ten pravý a chcete si být jisti, zda vám Zinzino může pomoci s řešením vašich zdravotních potíží, napište mi nebo zavolejte. Ráda s vámi vše proberu a v případě potřeby vás propojím s konkrétními odborníky a specialisty, kteří vám s vyřešením zdraví rádi pomohou.