Zinzino | Zdraví a psychická rovnováha

Podpora a obnovení vrozené imunity

Zinzino Zdravi a psychicka rovnovaha

Zdraví a psychická rovnováha ovlivňují naše myšlení, chování, rozhodování, vztahy, úspěchy i neúspěchy. Zinzino je jednou z cest, jak zdraví a psychickou rovnováhu podpořit či obnovit.

Jak už možná víte, mojí specializací je lidská mysl a s ní spojená psychika i kvalita našeho života.

Mysl a tělo jsou spojené nádoby. Když správně nefunguje jedno, promítá se to do fungování toho druhého.

I mně se před pár lety stalo, že se na mém zdravotním stavu podepsaly souhry různých životních událostí. Věděla jsem, že kromě mentálního tréninku, práce s psychikou a úpravy životního stylu, potřebuji obnovit fungování svého těla a buněčnou rovnováhu i jiným způsobem.

Vyzkoušela jsem nespočet různých doplňků stravy, které slibovaly obnovu imunitního systému, střevního mikrobiomu atd. Narovnání toho, co se i mým přičiněním uvnitř mě porouchalo. Některé preparáty účinkovaly částečně nebo krátkodobě, jiné nefungovaly vůbec.

Zinzino | Zdraví a psychická rovnováha

Říká se, že když si něco opravdu přejeme a vytrváme, splní se nám to. Já jsem si přála vyřešit své zdravotní potíže. Navrátit svému tělu i mysli rovnováhu. A splnilo se mi to.

Jednoho dne do mého života vstoupil můj dávný klient. Objednal se ke mně na konzultaci. Vyprávěl mi svůj příběh. Mluvil o svých zdravotních potížích i o tom, co mu pomohlo a proč. Tak jsem se poprvé setkala s produkty Zinzino.

Rozhodla jsem se, že produkty vyzkouším. Pamatuji si, jak jsem mu tenkrát řekla, že už jsem toho vyzkoušela tolik, že nemám co ztratit. A třeba mi to pomůže.

Pomohlo a stále pomáhá. Celá řada mých zdravotních potíží definitivně vymizela, moje fyzické tělo se vrací zpět do rovnováhy, chronická únava opustila můj život. Proto jsem informaci o existenci produktů Zinzino začala s radostí šířit dál.

Zinzino Xtend

Ve své profesi učím lidi pracovat s myslí a psychikou. Vedu je k odstranění psychických potíží, které se jim nejednou promítají i do fyzického zdraví.

I tady se staly produkty Zinzino obrovskou podporou. Pomáhají obnovit fyzického zdraví, podporují psychiku i mentální procesy v mysli. A tak působí jako urychlovač na cestě k odstranění potíží a návratu k životní rovnováze.

K partnerům Zinzino dnes patří celá řada odborníků z oblasti medicíny, nutriční farmakologie, psychologie, výživového poradenství apod. I díky nim jsem pochopila, jak velké rozdíly mohou v doplňcích stravy a jejich účinnosti být, a proč jsou pro naše tělo tak důležité.

Proto dnes produkty Zinzino a to, s čím umí pomoci, představuji i vám.

Zinzino Protokol zdraví

Produkty jsou především skvělou prevencí, jak se určitým zdravotním potížím vyvarovat, nedostat se do nich. Podporují obnovu vrozeného imunitního systému a rovnováhu v těle.

Pokud se už s nějakými zdravotními problémy potýkáte, pak pro vás mohou být velmi účinnou cestou, jak se s nimi vypořádat, nebo jejich dopady na své tělo zmírnit.

Zinzino Xtend

Zinzino nevyřeší všechny vaše problémy, ale pomůže vám k vyřešení celé řady příčin zdravotních potíží, pokud se s nimi potýkáte.

Pomáhá lidem zbavit se chronické únavy, ekzémů, alergií, astmatu a dalších onemocnění, jejichž příčinou jsou chronické záněty v těle. O těch často nevíme, pozorujeme jen jejich důsledky.

Zinzino Omega 3

Jiné umí pomoci při akutních zánětech, zmírňují průběh, urychlují uzdravení.

Zinzino Protect betagukan

Další jsou skvělým podpůrným doplňkem při léčbě depresí i jiných psychických obtíží, psychosomatických onemocnění, odstranění problémů se spánkem a při obnově střevního mikrobiobu. 

Zinzino Zinobiotic Zinzino Viva psychika

 

Jestli si chcete udělat lepší představu o tom, kdo za společností i produkty Zinzino stojí a jak to funguje, podívejte se na pár videí.

Prof. Dr. Paul Clayton, PhD

Celosvětově uznávaný farmakolog a vědec v oblasti výživy Prof. Dr. Paul Clayton PhD začal jako jeden z prvních zkoumat farmakologický účinek potravin a složek rostlinného původu na zdraví a celkovou fyzickou pohodu člověka. Přednáší po celém světě a působí jako poradce řady významných osobností, mimo jiné i britské královské rodiny.

Prof. Dr. Paul Clayton, PhD - otázky a odpovědi

Prof. Dr. Paul Clayton, PhD - Betaglukany a zdraví

Prof. Dr. Paul Clayton, PhD

Krátká videa od zakladatele společnosti a od vynálezce Balance Oil

Ørjan Saele zakladatel Zinzino

Ola Eide vynálezce Balance Oil

Balance Oil, buněčná imunita a rovnováha

Jestli máte chuť zhlédnout krátkou ukázku ze semináře o původcích nemocí i jak je vyřešit, klikněte na odkaz a jste tam.
Složení produktů a jejich účinky najdete pod jednotlivým tlačítky.
Kliknutím na odkaz se přenesete na web společnosti Zinzino, kde můžete ještě detailněji prozkoumat jednotlivé produkty, jejich složení i jak vám mohou pomoci. 

Pokud nemáte jistotu, je-li pro vás některý z produktů ten pravý a chcete si být jisti, zda vám Zinzino může pomoci s řešením vašich zdravotních potíží, napište mi nebo zavolejte.

Ráda s vámi vše proberu a v případě potřeby vás propojím s konkrétními odborníky a specialisty, kteří vám s vyřešením zdraví rádi pomohou.

Těším se na případné setkání s vámi, ať už online nebo osobně.

Lenka Kubáčová, autorka textu