Poukazy na koučování

 Radostné zážitky, které uzdravují mysl i duši.

Dárkové poukazy na koučování

„Píšeš-li příběh svého života, nenechej nikoho jiného držet pero.“

Poukazy na koučování jsou skvělým dárkem pro všechny, kteří chtějí nalézt řešení ve svých hlavách. Kouč vede klienta specifickým způsobem a otázkami k nalezení řešení.

Koučovací poukazy udělají radost všem, kteří jsou připraveni růst a vyřešit příčinu svých stávajících nezdarů či potíží. Mají odvahu nahlédnout sami do sebe a za pomoci kouče nalézt odpovědi na své otázky.

Poté, co vyplníte objednávku, přijde do vaší emailové schránky potvrzení o přijetí objednávky a bližší informace k platbě. 

Cena 1 kusu poukazu se liší podle počtu objednaných poukazů. Při objednávce do 9 kusů je cena 1000,- Kč/poukaz. Při objednávce 10 a více kusů je cena 700,- Kč/poukaz. Podrobnosti najdete tady.

Až vaše platba přistane na našem účtu, zašlu vám potvrzení o přijetí, daňový doklad a příslušný počet poukazů ve formátu pdf. Poukazy pak už stačí jen vytisknout a předat tomu, koho chcete potěšit. 

Děkuji, že jste se rozhodli zakoupit dárkové poukazy. Věřím, že obdarovaného potěší a vy si užijete radost spolu s ním.

Všechny konzultace/koučování poskytuji i online, záleží na domluvě s klientem.

Dárkový poukaz na koučování

Vaše jméno a příjmení

Vaše adresa

Váš email

Váš telefon

OZNAČTE POČET POUKAZŮ NA KOUČOVÁNÍ

Vyplňte počet kusů

Vyplňte částku celkem v Kč

VYPLŇTE JMÉNO, NA KTERÉ MAJÍ BÝT POUKAZY VYSTAVENY

Poznámka (zde uveďte doplňující údaje)

Odesláním vyplněné objednávky potvrzuji souhlas s Podmínkami pro zpracování osobních údajů a Obchodními podmínkami pro zakoupení Dárkových poukazů.