Poukazy na specializované poradenství a tréninky

Specializované poradenství a tréninky

Mistrem je ten, kdo vstane, když už nemůže.“ Jack Dempsey

Poukazy na Specializované poradenství a tréninky jsou prima dárkem pro všechny, kteří vědí, jak velký rozdíl na cestě k úspěchu je mezi znát a umět.

Udělají radost i těm, kteří chtějí lépe poznat sami sebe, objevit uvnitř sebe svoji sílu, talenty a nasměrovat svoji životní cestu k naplnění vlastních představ. 

Poté, co vyplníte objednávku, přijde do vaší emailové schránky potvrzení o přijetí objednávky a bližší informace k platbě. 

Cena 1 kusu poukazu se liší podle počtu objednaných poukazů. Při objednávce do 9 kusů je cena 1000,- Kč/poukaz. Při objednávce 10 a více kusů je cena 700,- Kč/poukaz. Podrobnosti najdete tady.

Až vaše platba přistane na našem účtu, zašlu vám potvrzení o přijetí, daňový doklad a příslušný počet poukazů ve formátu pdf. Poukazy pak už stačí jen vytisknout a předat tomu, koho chcete potěšit. Nebo je obdarovanému poslat online. 

Děkuji, že jste se rozhodli zakoupit dárkové poukazy. Věřím, že obdarovaného potěší a vy si užijete radost spolu s ním.

Všechny konzultace poskytuji i online, záleží na domluvě s klientem.

Dárkové poukazy na specializované poradenství a tréninky

Vaše jméno a příjmení

Vaše adresa

Váš email

Váš telefon

OZNAČTE POČET POUKAZŮ

Vyplňte počet kusů

Vyplňte částku celkem v Kč

VYPLŇTE JMÉNO, NA KTERÉ MAJÍ BÝT POUKAZY VYSTAVENY

Poznámka (zde uveďte doplňující údaje)

Odesláním vyplněné objednávky potvrzuji souhlas s Podmínkami pro zpracování osobních údajů a Obchodními podmínkami pro zakoupení Dárkových poukazů.