Koučování

"Definice šílenství: Dělat věci stále stejným způsobem očekávat pokaždé jiný výsledek." 
Albert Einstein   
Proto vám pomáhám myslet a konat jinak.
„Píšeš-li příběh svého života, nenechej nikoho jiného držet pero.“

Koučování je jednou z metod, která pomáhá najít nejvhodnější cestu, na jejímž konci je vyřešení problému, bolestné situace, i lepší porozumění sobě a druhým.

Koučování se řídí hezkým čínským příslovím: „S myšlenkami a nápady je to jako s dětmi, ty vlastní máme nejraději.“ A proto pomáhá objevovat řešení uvnitř naší hlavy.

Je to příjemná a účinná metoda, která respektuje osobnost klienta, jeho myšlenky a názory. Proto je kouč v roli průvodce. Vede klienta specifickým způsobem a otázkami k objevení odpovědí a řešení, které si nese uvnitř sebe.

Myšlenka je energie, která vyvolává emoce. Společně ovlivňují naši psychiku. Ta ovlivňuje náš postoj k sobě, situaci, problému i schopnost je vyřešit.

Kouč provádí klienta světem uvnitř hlavy a pomáhá mu zaměřit proud myšlenek správným směrem. Tak se klient dostane do bodu emoční úlevy, který mu dovolí vnímat jinak sám sebe, situaci i překážky na cestě.

S emoční úlevou přichází nový úhel pohledu. Ten s sebou nese řešení situace, odstranění příčiny problému.  

Mění se vaše vnímání sebe sama i okolního světa. Tím dovolíte sami sobě s větší lehkostí řešit životní překážky, s větším nadhledem reagovat v nepříjemných situacích. Rozhodujete se více sami za sebe.

• Partnerské vztahy,
• generační vztahy (rodiče a děti, prarodiče a děti, vnoučata apod.),
• pracovní vztahy (podřízení versus nadřízení, kolegové apod.),
• zvládání životních změn,
• syndrom vyhoření (pocit prázdnoty v profesním nebo osobním životě),
• změna návyků a postojů,
• změna práce, podnikání,
• zvládání stresu a efektivní relaxace,
• řešení konfliktů v různých oblastech života.

Moje role kouče je role průvodce. Pomáhám vám nahlédnout do vaší mysli. Vedu vás k novým inspiracím, nápadům, myšlenkám, pomáhám je realizovat. A tak společně ukotvujeme nové prospěšné návyky ve vašich životech.

Pro lepší ukotvení nových návyků a trvalé odstranění starých nefunkčních kombinuji koučování s mentálními cvičeními.

Pokud máte pocit, že je koučování cestou k řešení právě pro vás, napište mi nebo zavolejte. Ráda budu na této cestě vaším průvodcem.

Cena za 1 sezení
• 800 Kč/1 hodina

• 1200 Kč/1,5 hodiny

• 1500 Kč/2 hodiny

Poukazy na koučování můžete zakoupit i jako dárek.

Jste-li rozhodnuti pustit se do prospěšných proměn ve svém životě, pak je koučování určeno právě vám. Napište mi, nebo zavolejte. Ráda se s vámi setkám a společně objevíme řešení v oblasti, ve které po něm nejvíce toužíte. 

Potkat se můžeme osobně nebo online formou video hovoru (FB Messenger, WhatsApp, Skype apod.). Záleží jen na vás, co vám bude více vyhovovat.

Stáhněte si zdarma

Prohlédněte si videa k akcím

Nejnovější příspěvky

Když zazní dětské „A proč?“

Na chvilku se zastavte. Přivřete oči, zasněte se. Ať už jsou dnes vaše děti jakkoliv velké, vybavte si ve své mysli vzpomínku na některý z okamžiků, když byly ještě malé. Nechte ze svých vzpomínek vytanout okamžik, kdy se vaše dítko ptá: „A proč?“. Jak jste tehdy reagovali? Odpovězte si spontánně, bez přemýšlení.

  1. Proč náš mozek potřebuje čas Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč náš mozek potřebuje čas
  2. Jak často zažíváte mentální jojo efekt? Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak často zažíváte mentální jojo efekt?
  3. Proč naslouchat vlastním myšlenkám Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč naslouchat vlastním myšlenkám
  4. Řeč těla v otázkách a odpovědích Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Řeč těla v otázkách a odpovědích
  5. Proč zachytíme jen 5 % reality Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč zachytíme jen 5 % reality
  6. Učení podle mozku Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Učení podle mozku
  7. Co mají společného emoční bolest, koučování, mentální trénink a NLP Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co mají společného emoční bolest, koučování, mentální trénink a NLP
  8. Metaprogramy, aneb proč si občas nerozumíme Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Metaprogramy, aneb proč si občas nerozumíme
  9. Proč z nás čtení moudrých knih mistry nedělá Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč z nás čtení moudrých knih mistry nedělá