Koučování

"Definice šílenství: Dělat věci stále stejným způsobem očekávat pokaždé jiný výsledek." 
Albert Einstein   
Proto vám pomáhám myslet a konat jinak.
„Píšeš-li příběh svého života, nenechej nikoho jiného držet pero.“

Koučování je jednou z metod, která pomáhá najít nejvhodnější cestu, na jejímž konci je vyřešení problému, bolestné situace, i lepší porozumění sobě a druhým.

Koučování se řídí hezkým čínským příslovím: „S myšlenkami a nápady je to jako s dětmi, ty vlastní máme nejraději.“ A proto pomáhá objevovat řešení uvnitř naší hlavy.

Je to příjemná a účinná metoda, která respektuje osobnost klienta, jeho myšlenky a názory. Proto je kouč v roli průvodce. Vede klienta specifickým způsobem a otázkami k objevení odpovědí a řešení, které si nese uvnitř sebe.

Myšlenka je energie, která vyvolává emoce. Společně ovlivňují naši psychiku. Ta ovlivňuje náš postoj k sobě, situaci, problému i schopnost je vyřešit.

Kouč provádí klienta světem uvnitř hlavy a pomáhá mu zaměřit proud myšlenek správným směrem. Tak se klient dostane do bodu emoční úlevy, který mu dovolí vnímat jinak sám sebe, situaci i překážky na cestě.

S emoční úlevou přichází nový úhel pohledu. Ten s sebou nese řešení situace, odstranění příčiny problému.  

Mění se vaše vnímání sebe sama i okolního světa. Tím dovolíte sami sobě s větší lehkostí řešit životní překážky, s větším nadhledem reagovat v nepříjemných situacích. Rozhodujete se více sami za sebe.

• Partnerské vztahy,
• generační vztahy (rodiče a děti, prarodiče a děti, vnoučata apod.),
• pracovní vztahy (podřízení versus nadřízení, kolegové apod.),
• zvládání životních změn,
• syndrom vyhoření (pocit prázdnoty v profesním nebo osobním životě),
• změna návyků a postojů,
• změna práce, podnikání,
• zvládání stresu a efektivní relaxace,
• řešení konfliktů v různých oblastech života.

Moje role kouče je role průvodce. Pomáhám vám nahlédnout do vaší mysli. Vedu vás k novým inspiracím, nápadům, myšlenkám, pomáhám je realizovat. A tak společně ukotvujeme nové prospěšné návyky ve vašich životech.

Pro lepší ukotvení nových návyků a trvalé odstranění starých nefunkčních kombinuji koučování s mentálními cvičeními.

Pokud máte pocit, že je koučování cestou k řešení právě pro vás, napište mi nebo zavolejte. Ráda budu na této cestě vaším průvodcem.

Cena za 1. sezení je 750,- Kč.

Cena za 1 sezení (2. sezením počínaje) je 1500,- Kč. Pokud využijete speciální nabídku, pak je cena 1000,- Kč za sezení. Podrobnosti najdete v podmínkách koučování.
Poukazy na koučování můžete zakoupit i jako dárek.

Jste-li rozhodnuti pustit se do prospěšných proměn ve svém životě, pak je koučování určeno právě vám. Napište mi, nebo zavolejte. Ráda se s vámi setkám a společně objevíme řešení v oblasti, ve které po něm nejvíce toužíte. 

Pokud se z nějakého důvodu se mnou nemůžete setkat osobně, ráda se s vámi setkám na dálku. Koučování realizuji v případě potřeby i online, formou video hovoru (FB Messenger, WhatsApp, Skype apod.)

Stáhněte si zdarma

Prohlédněte si videa k akcím

Nejnovější příspěvky

  1. Řeč těla v otázkách a odpovědích Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Řeč těla v otázkách a odpovědích
  2. Proč zachytíme jen 5 % reality Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč zachytíme jen 5 % reality
  3. Učení podle mozku Napsat komentář
  4. Educio IT kurzy, vývoj aplikací Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Educio IT kurzy, vývoj aplikací
  5. Zinzino | Zdraví a psychická rovnováha Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zinzino | Zdraví a psychická rovnováha
  6. Šance na vzdělání | Šance na restart Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Šance na vzdělání | Šance na restart
  7. Co mají společného emoční bolest, koučování, mentální trénink a NLP Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co mají společného emoční bolest, koučování, mentální trénink a NLP
  8. Metaprogramy, aneb proč si občas nerozumíme Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Metaprogramy, aneb proč si občas nerozumíme
  9. Psychologie hlasu a slov Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Psychologie hlasu a slov