eKnihy ZDARMA

eKnihy osobního růstu ke stažení ZDARMA

Přemýšlíte, jaké talenty si v sobě nesete? Nebo dokonce toužíte objevit své životní poslání? Hledáte odpovědi na otázky, kdo jste a kým chcete být? Plníte si své vlastní cíle a přání, nebo naplňujete cíle a přání druhých? A napadlo Vás někdy, že neúspěch neexistuje?
Toužíte-li po odpovědi na některou z těchto otázek, pak je tato kniha určena právě Vám. Nechť je laskavým průvodcem na Vaší cestě sebepoznání a úžasných inspirací, které povedou k vnitřnímu naplnění a prosperitě Vašeho života. 
Svazuje Vás tréma pokaždé, když máte začít řečnit před skupinou či jednotlivci? Honí se Vám hlavou všechno možné, jen úspěch ne? Nebo jste již zkušení řečníci, kteří s ladností a lehkostí prezentují, a chcete se zdokonalit? 
Objevte jednoduchá, a proto tak účinná tajemství úspěšných řečníků. Už jen kousek Vás dělí od poznání, čeho se vyvarovat a jak sdělovat své myšlenky jedinečným způsobem. Nechť je Vám kniha inspirací, jak se stát úspěšným řečníkem, zaujmout a prosadit se před publikem i jednotlivci.
Na cestě životem si vytváříme celou řadu návyků. Patří mezi ně i naše slovní návyky. Ty zahrnují slovní zásobu, slovní spojení a obraty, které používáme. Nahlédněte do slovníku úspěšných. Objevíte jejich tajemství, proč dosahují v komunikaci svého záměru lépe a rychleji, než ostatní. Dozvíte se, čeho se vyvarovat, pokud si nechcete do svého života přivolat nedorozumění, hádky a nepochopení. Pokud chcete znát odpovědi, pak čtěte dál. Nahlédnete tak do řeči mocných a úspěšných.

Přidejte se k nám i na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Prohlédněte si videa k akcím

Individuální poradenství

Nejnovější příspěvky

  1. Jak úspěšně zvládnout 4 fáze návyku Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak úspěšně zvládnout 4 fáze návyku
  2. Proč z nás čtení moudrých knih mistry nedělá Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč z nás čtení moudrých knih mistry nedělá
  3. Řeč těla, aneb jak tělo promlouvá Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Řeč těla, aneb jak tělo promlouvá
  4. Podvědomé hrátky se slovy Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Podvědomé hrátky se slovy
  5. Emoční vývoj dítěte Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Emoční vývoj dítěte
  6. Prezentační dovednosti Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prezentační dovednosti
  7. Kouzelná rétorika Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kouzelná rétorika
  8. Magie hlasu a slov Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Magie hlasu a slov
  9. Jak z řeči těla poznat lháře Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak z řeči těla poznat lháře