eKnihy ZDARMA

eKnihy osobního růstu ke stažení ZDARMA

Na tento svět si uvnitř sebe přinášíme velké množství informací, talentů a darů, které jsme připraveni v tomto životě uplatnit. Neseme si v sobě i schopnost žít radostný život. Někdy se na cestě životem stane, že se radost i vědomí vlastních talentů z našeho života vytratí.

Tahle knížka je malou inspirací pro ty, kteří chtějí svět uvnitř sebe objevovat. Poznávat, co opravdu chtějí a uplatnit to ve svém životě.

Najdete v ní inspirace a mentální techniky, jak naslouchat svým vlastním myšlenkám, pracovat s pocity, měnit vnímání sebe sama, objevovat své vnitřní hodnoty i talenty.

O tom, do jaké míry uspějeme před skupinou i jednotlivci, rozhoduje především to, co se odehrává v naší hlavě. Příběh v naší hlavě a pocity s ním spojené, pak ovlivňují soulad či nesoulad našich slov, hlasu a řeči těla.

V téhle útlé knize najdete tipy pro poutavý úvod a závěr, i čeho se v prezentaci vyvarovat. Inspirace, jak správně pracovat s hlasem, slovy, řečí těla, svými myšlenkami i pocity.

Najdete tady pár ukázek mentálního tréninku, které vám pomohou dobře se na vystoupení připravit i zvládnout trému. A pro lepší práci s hlasem i pár dechových a hlasových cvičení, které znělost vašeho hlasu podpoří.

Na cestě životem si vytváříme celou řadu návyků. Patří mezi ně i slovní návyky. Ty zahrnují slovní zásobu, slovní spojení a obraty, které používáme.

Mozek každého z nás je originál a mluví svým vlastním jazykem. I proto si občas nerozumíme. Mozek nemyslí ve slovech, zpracovává emoční náboj, který jsme v minulosti slovům přidělili. Ve spojení s hlasem koná pod hladinou našeho vědomí a odráží se v našem konání a rozhodování.

Nahlédněte do slovníku úspěšných. Zjistíte, proč dosahují v komunikaci svého záměru lépe a rychleji než ostatní. Dozvíte se, čeho se vyvarovat, pokud si nechcete do svého života přivolat nedorozumění, hádky a nepochopení.

Prohlédněte si videa k akcím

Individuální poradenství

Nejnovější příspěvky

  1. Řeč těla v otázkách a odpovědích Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Řeč těla v otázkách a odpovědích
  2. Proč zachytíme jen 5 % reality Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč zachytíme jen 5 % reality
  3. Učení podle mozku Napsat komentář
  4. Educio IT kurzy, vývoj aplikací Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Educio IT kurzy, vývoj aplikací
  5. Zinzino | Zdraví a psychická rovnováha Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zinzino | Zdraví a psychická rovnováha
  6. Šance na vzdělání | Šance na restart Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Šance na vzdělání | Šance na restart
  7. Co mají společného emoční bolest, koučování, mentální trénink a NLP Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co mají společného emoční bolest, koučování, mentální trénink a NLP
  8. Metaprogramy, aneb proč si občas nerozumíme Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Metaprogramy, aneb proč si občas nerozumíme
  9. Psychologie hlasu a slov Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Psychologie hlasu a slov