eKnihy ZDARMA

eKnihy osobního růstu ke stažení ZDARMA

Přemýšlíte, jaké talenty si v sobě nesete? Nebo dokonce toužíte objevit své životní poslání? Hledáte odpovědi na otázky, kdo jste a kým chcete být? Plníte si své vlastní cíle a přání, nebo naplňujete cíle a přání druhých? A napadlo Vás někdy, že neúspěch neexistuje?
Toužíte-li po odpovědi na některou z těchto otázek, pak je tato kniha určena právě Vám. Nechť je laskavým průvodcem na Vaší cestě sebepoznání a úžasných inspirací, které povedou k vnitřnímu naplnění a prosperitě Vašeho života. 
Svazuje Vás tréma pokaždé, když máte začít řečnit před skupinou či jednotlivci? Honí se Vám hlavou všechno možné, jen úspěch ne? Nebo jste již zkušení řečníci, kteří s ladností a lehkostí prezentují, a chcete se zdokonalit? 
Objevte jednoduchá, a proto tak účinná tajemství úspěšných řečníků. Už jen kousek Vás dělí od poznání, čeho se vyvarovat a jak sdělovat své myšlenky jedinečným způsobem. Nechť je Vám kniha inspirací, jak se stát úspěšným řečníkem, zaujmout a prosadit se před publikem i jednotlivci.
Na cestě životem si vytváříme celou řadu návyků. Patří mezi ně i naše slovní návyky. Ty zahrnují slovní zásobu, slovní spojení a obraty, které používáme. Nahlédněte do slovníku úspěšných. Objevíte jejich tajemství, proč dosahují v komunikaci svého záměru lépe a rychleji, než ostatní. Dozvíte se, čeho se vyvarovat, pokud si nechcete do svého života přivolat nedorozumění, hádky a nepochopení. Pokud chcete znát odpovědi, pak čtěte dál. Nahlédnete tak do řeči mocných a úspěšných.

Přidejte se k nám i na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Prohlédněte si videa k akcím

Individuální poradenství

Nejnovější příspěvky

  1. Kouzelná rétorika Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kouzelná rétorika
  2. Magie hlasu a slov Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Magie hlasu a slov
  3. Jak z řeči těla poznat lháře Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak z řeči těla poznat lháře
  4. Tajemství ve slovech ukrytá Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tajemství ve slovech ukrytá
  5. Specializované poradenství a tréninky Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Specializované poradenství a tréninky
  6. Úspěšná prezentace a sebeprosazení Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Úspěšná prezentace a sebeprosazení
  7. Jak tělo promlouvá, aneb čtěte řeč těla s lehkostí Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak tělo promlouvá, aneb čtěte řeč těla s lehkostí
  8. Týmová komunikace a spolupráce Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Týmová komunikace a spolupráce
  9. Klíč k vnitřní motivaci Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Klíč k vnitřní motivaci