Reference

"Definice šílenství: Dělat věci stále stejným způsobem 

očekávat pokaždé jiný výsledek." Albert Einstein   

Proto vám pomáhám myslet a konat jinak.

Mým cílem a přáním je pomáhat druhým na jejich cestě životem. Vždycky mám velkou radost, když se mi to podaří.

O pár kroků níž najdete reference od těch, kteří se rozhodli o to s námi podělit touto cestou.

Velmi si jejich milých vzkazů vážím a moc za ně touto cestou děkuji.

Pokud se i vy chcete podělit s ostatními, prosím, napište mi. Vážím si každé reference a ráda ji na svůj web umístím.

Prostor k zanechání vzkazu je vám plně k dispozici na konci této stránky.

S díky Lenka Kubáčová

 

Za život jsem potkala mnoho lidí a lidiček, v podstatě celý život pracuji s lidmi jak v mém okolí tak i v pracovní sféře. Musím uznat, že Lenka je člověk, který, ví, zná, umí, pamatuje si a opravdu dokáže naslouchat a člověka nasměřovat tím správným směrem. Je to člověk, který dělá svou práci naplno s velkým nasazením a hlavně této práci ohromně rozumí.
Máte-li kdokoliv s čímkoliv problém, obraťte se na Lenku nejen jako na odborníka v tomto oboru, ale hlavně na člověka s obrovským potenciálem znalostí a dovedností v této oblasti, ale zároveň na člověka s obrovským lidským přístupem k Vašim problémům. A že jich v životě není málo.
Doporučuji využít konzultací – individuální přístup ke každému je její velkou předností a je k nezaplacení!
Za sebe musím říci, že pod jejím vedením, člověk dokáže postupně řešit problémy. Začnete se radovat ze života. Já to dokázala a dnes se cítím opravdu šťastně a spokojeně. Leni, děkuji za vše!
Jana Valentová, podnikatelka

 

Potkala jsem Lenku díky společnosti, ve které dosud pracuji. V té době jsem (jak mi ostatní říkali) měla „potenciál“ být úspěšná. Až Lenka o něm přestala mluvit a začala ho hledat. Chcete-li poznat někoho, kdo Vám opravdu naslouchá, kdo Vás opravdu povzbuzuje, stimuluje a směřuje k výsledkům, se kterými jste spokojeni, neváhejte a oslovte ji.Výsledky, pokud budete sami chtít na sobě pracovat, se nevyhnutelně dostaví.
Pavla Lavičková, finanční poradce ve společnosti ČMSS, a.s.

 

Setkání s Lenkou bylo pro mne nezapomenutelné. Ostatně jako vždy, když se s ní potkám. Nejen, že je vždy milá, usměvavá, ale hlavně mi pomohla v rozhodování, ukázala mi jakýma očima mám na svět a problémy pohlížet.
Velmi si u Lenky cením i toho, že mi dala konkrétní rady a návody „jak na to“. A ono to opravdu funguje.
Leni, moc Ti děkuji a těším se na naše další setkání.
P.S.  Setkání s touto výjimečnou ženou mohu jen všem vřele doporučit!!!
Gabriela Tothová

 

Ahoj Leni,
chtěla jsem ti ještě touto cestou poděkovat za sezení.
Bylo to moc fajn, příjemné a uvolněné.
Hlavně musím říct, že tvoje rady opravdu zabírají a v životě perfektně fungují .

Jak se tady tak na těch stránkách rozhlížím, objevila jsem plno zajímavých článků. Hlavně mě zaujala technika NLP.

Tamara Tučková

 

Děkuji, že jste mi předala cenné informace ze svých nabytých zkušeností. Pomalu ale jistě všechny získáné poznatky za můj poslední rok a půl začínám praktikovat a jsem díky získaným znalostem oproti většině mých konkurentů vždy minimálně o 1-2 kroky dál než oni :-) . Zároveň dokážu bleskově poznat a poradit si se všemi typy lidí které potkám. Je až neskutečné jak se mi to "puzzle" poskládalo a kde jsem dnes :).... A vy jste toho byla součástí.
Až nastane správný čas tak se určitě setkáme, budu se těšit...
Lukáš Polášek, podnikatel, cestovatel a vizionář

 

Lenka je v mých očích silná, samostatná, úžasně myslící osobnost. Má dobré myšlenky a umí je dobře napsat i dobře přednést. Velmi obdivuji lidi, kteří v dnešní složité době, plné různých nástrah, podnikají a jsou schopni myslet hlavou. A to za sebe i za druhé a ještě nás k tomu něco naučit. A takovým člověkem v mých očích Lenka je. 
Eva Landová

 

Lenku už pár let znám a vděčím jí za svůj osobní rozvoj nejen po pracovní stránce. V oblasti psychologie a koučingu je jedna z nejlepších, které jsem poznala. Pokud máte jakékoli překážky v životě anebo chcete jen nabrat nový dech, Lenku doporučuju. 
Sem tam zajdu k Lence na sezení. Ještě, že to tak je. Každý to „posezení“ mě totiž někam posouvá. Život je o učení. Život je energie. My jsme energií. A Lenka s tou energií umí neuvěřitelně dobře čarovat. 😉
Hana Wenclová, finanční poradce ve společnosti ČMSS, a.s.

 

Opravdu umí. Využijte. Pomohla mi změnit život. Už nehledejte, jste na správném místě.
Vojtěch Miloš Sládek

 

Děkuji za sobotní seminář. Zase mě to posunulo o kus dál a uvědomila jsem si spoustu věcí, které dělám a dělat nechci.
Gabriela Tothová

 

Děkuji za seminář. Byla to užitečně strávená sobota a měla jsem několik zajímavých vhledů. Do práce se dám intenzivněji a systematičněji. 😀
Renata Fraňková

 

Bezva lektorka i seminář.
Jaroslava Jůzová

 

Děkuji za seminář, byl pro mě velmi přínosný.
Barbora Klabečková

 

Lenka Kubáčová je výborná lektorka s mnohaletými zkušenostmi z praxe. Osobně doporučuji. 🙂 Byl jsem u ní na seminářích „Jak tělo promlouvá“ a „Tajemství ve slovech ukrytá“. Mnoho ukázek a praktických věcí, kterých si člověk může všimnout. Velice zajímavé. Prostě skvělý. A k tomu spousta informací navíc. 🙂
Lukáš Polášek, podnikatel, cestovatel a vizionář

 

Lenka Kubáčová je naprosto super odborník, vše jasně a srozumitelně vysvětluje, ukazuje příklady z praxe. Naprostá spokojenost. Mě to zaujalo a velice se mi to líbilo. Od odchodu ze semináře zkoumám lidská gesta, užasné. Uvítal bych určitě vícedenni, pokračovací seminář, podrobnější proškolení. Jsem velice spokojený.
Drahomír Podveský

 

Výborná lektorka a bezva seminář.
Jaroslava Jůzová

 

Lenka patří mezi nejlepší lektorky, se kterými jsem se mohla setkat. Její velkou výhodou je nejenom zkušenost z praxe, ale i z práce s lidmi. Má široké vědomosti a do kurzu zapojuje poznatky NLP. Posluchače nabíjí energií. Kurzy, které jsem u Lenky absolvovala (Jak tělo promlouvá a Tajemství ve slovech ukrytá), byly v neformálním duchu ve velmi příjemné atmosféře s možností se kdykoli a na cokoli zeptat. I pouhé 2 dny s Lenkou stačily na to, abych o mnoha věcech začala přemýšlet úplně jinak a vnímala je i z jiného úhlu pohledu. Jakmile budu mít možnost se účastnit dalšího kurzu pod vedením Lenky, nebudu váhat, protože se jedná o dobrou investici do mého dalšího rozvoje.
Renata Sedláčková, vedoucí personálního oddělení,
Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group 

 

Lenka je velmi příjemná, kultivovaná a pozorná. Klienta pečlivě vnímá a probírané téma v kurzu přizpůsobuje v rámci možností na jeho potřeby, tak aby si z něho odnesl praktické rady a mohl to použít dále v životě. Moc se mi to líbilo. Hlavně praktická část, kdy jsme aktivně pracovali se slovy a významy, jak je používat a kdy je to v náš prospěch a kdy ne. A navazovali na to naše osobní zkušenosti a zvyky. Pomohlo mi to zamyslet se nad věcmi, které mě trápí a chtěla bych je změnit. Pro mě osobně velmi přínosné.
Jitka Koudelová

 

Lektorka byla skvělá. Věc zná hodně do hloubky a umí se o ni podělit. Přínosný seminář, k problému.
Julie Stašková

 

S paní Lenkou Kubáčovou jsem se seznámila na jejím semináři Úspěšná prezentace a sebeprosazení.
Velmi mne zaujala tím, jak danému tématu rozumí. Předávala nám hodnotné informace, které získala svým studiem a zkušenostmi. Po celou dobu jsme jí kladli všetečné otázky, žádná z nich ji nezaskočila, na každou znala srozumitelnou odpověď. Během semináře se stále držela daného tématu Úspěšná prezentace a sebeprosazení, neunikala k tématům jiným a stále měla o čem hovořit. Na naše přání ukončila seminář o půl hodiny déle. 
Byl jedním z nejlepších, jakých jsem se kdy zúčastnila.

                                                                                                                                             Pavla Součková

Lenka Kubáčová je profesionální lektorka snažící se ze sebe dostat veškerý um, co za svou dlouhou karieru dokázala nastřádat. 
Hned na začátku semináře se zaměřuje na konkrétní požadavky účastníků a z toho vychází v průběhu celého semináře. Snaží se tedy skutečně pomoci.
Její seminář byl naprosto perfektní a neměnil bych nic.
                                                                                                                                             Ondřej Beneš

 

Velmi profesionální a milá lektorka, která má hluboké i široké znalosti a dar/umění/praxi v jejich předávání. Lektorka byla fantastická. Skvělá atmosféra, organizace, místo.
Eva Očenášková

 

Kurz velice interaktivní a v úzkém kruhu účastníků. Velká zábava a já odcházela z kurzu s mnoha poznatky, které se mi do života budou vždycky hodit.
Úžasná lektorka, která své znalosti předává lidskou formou. Naplno se věnuje každému školení/semináři/účastníkům a přistupuje ke všemu s chutí, vervou a drivem. Osobně mohu jen vřele doporučit. :-)
Ivana Zdvořáčková

 

Jsem moc ráda, že jsme se s Vámi mohli potkat. Povídáním o semináři si vše s manželem oživujeme a i rovnou aplikujeme, už jsme se několikrát chytli při generalizováni ;)))
Ať se Vám daří, jsem ráda, že o Vás vím a mám pocit, že toho máte opravdu hodně k předávání.
Šárka Švorcová s manželem

 

Po absolvování série přednášek na téma Dítě a osobnost, mohu tyto přednášky vřele doporučit! Ač byla na každou přednášku daná osnova, drželi jsme se jí jen zlehka. Spíše se jednalo o moderovanou diskuzi, která byla velmi zajímavá a poučná. Ačkoliv bylo hned na začátku řečeno, že nic není dogma a ať neočekáváme jasná pravidla, že jen to a to je správné, všechny jsme si odnesly mnoho poučného, co více či méně aplikujeme při výchově dětí, a paradoxně i při výchově sebe sama. Na přednáškách jsme byly tři známé, snad proto jsme se nestyděly více pohovořit o různých záležitostech. Musím ocenit zejména zkušenosti paní lektorky, protože všechny přednášky dokázala koncepčně udržet (ačkoliv nás diskuze mnohdy zavedla úplně jinam) a zejména její schopnost poslouchat a ve větách odhalit podstatu toho, co jsme ani netušili, že říkáme. Vím určitě, že se ráda zúčastním ještě jiných přednášek, které mě zaujaly. Líbil se mi takový osobní přístup, přesto velmi profesionální. Vřele doporučuji!
Martina Strnadová

 

„Charles Farrar Browne řekl:
„Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.“
A právě Lenka Kubáčová je lektorka, která inspiruje…
Přednášky, které jsem u ní absolvovala, byly neuvěřitelně zajímavé a výstižné – po celou dobu bylo zřejmé, že p. Kubáčová je absolutně fundovaný člověk, který umí vše případně dovysvětlit, předvést, přimět k zamyšlení apod.
Velice se těším na další přednášky a kurzy, které bude v následující době pořádat.
Nejvíce oceňuji její lidsky milý přístup a samozřejmě zájem a nadšení. Je naprosto jasné, že její práce je i jejím koníčkem.
Jsem vděčná, že jsem měla možnost se s ní osobně poznat. Je to člověk, který dokáže druhému „otevřít oči“, nazvat věci pravým jménem a vzápětí navrhnout „pomocné cesty“.
Vše, co je spojeno s lektorkou LENKOU KUBÁČOVOU (přednášky, kurzy, webové stránky či fb) VŘELE DOPORUČUJI…!!!
Soňa Jirotová, učitelka

 

Přednášky byly pro nás (mohu mluvit za obě) velmi přínosné a zajímavé. Toto téma nás začalo hodně zajímat a byly jsme rády, že nám to někdo pomohl pochopit a vysvětlil. Osobně se mi líbilo i povídání z té psychické stránky, jak nás ovlivňují média, jak funguje naše podvědomí atd. Tyto přednášky pro nás byly takovým startovním bodem se o tuto problematiku zajímat trochu hlouběji, takže nemůžu hodnotit jinak, než kladně. Někdy opět na viděnou.:)
Leona Zimová, studentka

 

Tento program splnil více než mé očekávání, díky tomuto školení jsem přehodnotila své dosavadní vystupování a prezentaci práce ve firmě. Určitě využiji tipy pro udržení pozornosti a techniku řeči těla. Lektorka byla vynikající. Na semináři bych nic neměnila, profesionalita.
Jana Siváková

 

Program splnil mé očekávání, příjemné vystupování školitelky, srozumitelná, vstřícná, ochota porozumět, vysvětlit. 
Petra Čermáková

 

Kvalitní, profesionální a přátelský přístup lektorky. Pomohl mi trénink, odpovědi na konkrétní problémy a rozebrání konkrétních situací.
Martin P., operátor

 

Profesionální přístup lektorky. Nejvíc se mi líbilo, že jsme prodiskutovali vše, co bylo na srdci a tipy, jak se zachovat k naštvaným volajícím.
Matěj M., operátor

 

Líbilo se mi všechno.  Lektorka byla vynikající, trpělivá, pozitivní, motivující.
Lenka J., operátor

 

Zaujaly mě informace a znalosti od lektorky ohledně práce s mozkem a jak vše funguje, praktické příklady. Práce lektorky byla dokonalá a zajímavá po celou dobu.
Tereza D., operátor

 

Výborná lektorka, líbil se mi přístup, profesionalita a ochota.
Hana S., operátor

 

Zaujaly mě možnosti a postupy toho, jak můžeme změnit a dosáhnout větších úspěchů a lepšího života. U lektorky se mi líbilo vystupování, jasná výslovnost a dobrá komunikace.
Dalibor P., obchodník, vedoucí pobočky

 

Nejvíc mě zaujala technika při řešení dilemat a nespokojenosti, stanovení cílů. Výborný a profesionální přístup lektorky.
Michala Š., obchodník

 

Vyhovovala mi forma semináře, žádné uměle strojené stresující scénky, více prostoru pro zamyšlení. Lektorka je profík.
Miroslav B., vedoucí provozu

 

Nejvíc mě zaujala práce s podvědomím. Nenásilný způsob školení, výborný přístup.
Pavel Š., vedoucí pobočky

 

Zaujal mě vývoj osobnosti, talenty a netalenty, ovlivňování přístupu k situaci. Osobní a přátelský přístup, bez nátlaku.
Tomáš P., regionální manažer

 

Zaujala mě forma školení, líbila se mi možnost konzultace, nové informace o jednání se zákazníkem a podřízenými, princip negativní motivace. Lektorka byla výborná, srozumitelný a zajímavý výklad.      
Dušan H., obchodní manažer

 

Nejvíc mě zaujala "chemie" těla a její aplikace v komunikaci. Výborná lektorka.     
Martin S., obchodní manažer

 

Z naší několikaleté spolupráce mohu bez obav říci jediné, Lenka je vynikající lektor, kouč a skvělý člověk. Její semináře a hlavně vystupování v nich, je opravdu zážitek. Semináře mají spád, myšlenku a hlavně je v nich cítit spousta zkušeností, kdy poznáte, že to není jen nějaké povídání, ale že doporučení pro Váš další rozvoj dává profesionál. Osobně jsem Lenku poznal i jako kouče. Proto mohu semináře i koučování vřele doporučit.“
Libor Groman, finanční poradce ve společnosti ČMSS, a.s.

 

S Lenkou jsme společně pracovaly pro ČMSS, a.s., byla mojí nadřízenou a spolupráce byla vždy na té nejlepší úrovni. Lenka je člověk, který problémy řeší. Vždy jsme našly společně to nejvýhodnější řešení pro všechny zúčastněné strany. Na její práci jsem vždy oceňovala její profesionální přístup a smysl pro jednání fair play. Velice mě i mým kolegům pomáhal Lenky pozitivní přístup ke všem i třeba nepříliš atraktivním záležitostem. Dokáže najít ve všem vždy tu lepší stránku a nasměrovat na tu lepší cestu. Zároveň si Lenky moc vážím jako školitelky. Její školení bylo vždy přínosné a pokaždé mi dodalo potřebnou motivaci a náboj pro další práci a myslím, že zrovna tak mým kolegům. Lenku mohu doporučit pro její schopnosti ve vedení týmu a pro její schopnosti poutavě a zajímavě přednášet.                                                
Zuzana Langrová, hypotéční makléř v Golem Finance s.r.o.

 

Nedávno jsem se jedné své velmi dobré kamarádky zeptala, zda by mě doporučila dalším lidem. A pokud ano, tak proč. Odpověděla mi svým originálním a neotřelým způsobem, který u ní mám tak ráda. S jejím svolením její reakci umísťuji i na svůj web. A děkuji. 
Na Tvoji otázku, zda bych doporučila tvé přednášky a proč? Za 1. protože jseš to Ty, za 2. nejsou to jen kecy, jak jsme na to zvyklí z různých přednášek tohoto typu. 3. Vždy si je co odnést, něco nového a inspirativního. Děkuji, že jseš.
Vladimíra Bakusová

 

Dnes je den dětí, možná příhodné mému doporučení, neb jsem takovým malým, velkým dítkem Lenky. Vychovávala mě na pozici manažera, naučila mě všemu, co sama perfektně ovládá, v pravý čas mě uměla „nakopnout“, vždy poznala mé slabší chvilky, naopak mě dokázala motivovat k využití mých nejsilnějších vlastností. Spolupráce s ní byla a je mou velkou výhodou a životní zkušeností. Jako školitelka Vám dá vždy něco navíc, co u jiných školitelů nenajdete. Je to zkrátka dobrá volba.                  
Monika Moudrá, manažerka obchodního týmu ve společnosti ČMSS, a.s.

 

Rád bych doporučil Lenku Kubáčovou. Lenka je profesionální školitel – psycholog. Z jejích školení prodejních schopností a jednání se zákazníkem stále čerpají všichni zúčastnění zaměstnanci (celý obchodní úsek). Naše schopnosti se výrazně zlepšili! Všichni doufáme, že budeme mít znovu příležitost se s Lenkou opět setkat.
Michael Podařil, Vedoucí individuálního reg. prodeje ve společnosti Pražská Plynárenská, a.s.

 

Lenka patří mezi ty, na které člověk vzpomíná celý život. Vynikající školitel, psycholog a manažer. Dokáže z člověka vyhmátnout, co je v něm nejlepší a dokáže pomoci s tím, co není jeho silnou stránkou. Je vzácným člověkem. Lenku znám již několik let a patří mezi lidi, na které se nezapomíná. Umí, rozumí a ví a dokáže člověku pomoci a poradit. Moc si jí vážím.
Ivana Kieryková, finanční poradce ve společnosti ČMSS, a.s.

 

Lenku jsem poznala před 12 lety a musím říci, že můj život svými schopnostmi i lidským přístupem nasměrovala správným směrem. A že to se mnou někdy neměla lehké. 🙂
Byla to ona, kdo mě naučil „vstát a jít“, ona, která dokázala a dokáže poradit v každé situaci.
Je to profesionál na svém místě, opravdu oceňuji její školitelské schopnosti (její školení jsou vždy „o něčem“ a vždy si z nich člověk něco podstatného odnese), znalosti v oblasti psychologie, její porozumění a vcítění se do druhých.
Lenku doporučuji všem, kteří CHTĚJÍ (to slovo je důležité) se posunout ve své činnosti (ať je jakákoli) dál a chtějí uspět. Lenka je skvělý člověk a velký profík.
Ivetta Novotná, hypoteční specialista ve společnosti Golem Finance s.r.o

 

Kdo hledá a chce najít, právě našel. 🙂
Nezáleží na tom, jestli hledáte podporu a rozvoj ve Vašem osobním či profesním životě, jestli hledáte pro sebe, své blízké, nebo skupinu kolegů v práci. Lenka Kubáčová je díky své životní filozofii a rozsahem svých profesních zkušeností a praxe garantem pozitivních změn ve všech zmíněných oblastech života.
Přeji Vám zažít Lenky osobní vedení. Zažívat pocity „Teď už vím proč… co dělat dál… jak to dělat … kudy jít…“, když odcházíte ze setkáních s ní.
Když si nevíte rady, ona ano. Když si nejste jistí, ona je. Když nevidíte cestu, ona Vás k ní dovede. Když chcete sdílet, je tu pro Vás. Stačí jí zavolat, nebo napsat … 🙂
Irena Hourová, manažerka obchodního týmu ve společnosti ČMSS, a.s.

 

Lenka Kubáčová je skvělý člověk a lektorka, kterou znám přes 10 let. 
Jan Škára, hypoteční specialista ve společnosti Golem Finance s.r.o

  Vaše jméno a příjmení

  Váš e-mail

  Předmět

  Vaše zpráva/Reference

  Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami pro zpracování osobních údajů

  Stáhněte si zdarma

  Inspirace pro každý den

  Nejnovější příspěvky

  Když zazní dětské „A proč?“

  Na chvilku se zastavte. Přivřete oči, zasněte se. Ať už jsou dnes vaše děti jakkoliv velké, vybavte si ve své mysli vzpomínku na některý z okamžiků, když byly ještě malé. Nechte ze svých vzpomínek vytanout okamžik, kdy se vaše dítko ptá: „A proč?“. Jak jste tehdy reagovali? Odpovězte si spontánně, bez přemýšlení.

  1. Proč náš mozek potřebuje čas Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč náš mozek potřebuje čas
  2. Jak často zažíváte mentální jojo efekt? Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak často zažíváte mentální jojo efekt?
  3. Proč naslouchat vlastním myšlenkám Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč naslouchat vlastním myšlenkám
  4. Řeč těla v otázkách a odpovědích Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Řeč těla v otázkách a odpovědích
  5. Proč zachytíme jen 5 % reality Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč zachytíme jen 5 % reality
  6. Učení podle mozku Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Učení podle mozku
  7. Co mají společného emoční bolest, koučování, mentální trénink a NLP Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co mají společného emoční bolest, koučování, mentální trénink a NLP
  8. Metaprogramy, aneb proč si občas nerozumíme Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Metaprogramy, aneb proč si občas nerozumíme
  9. Proč z nás čtení moudrých knih mistry nedělá Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč z nás čtení moudrých knih mistry nedělá