Dárkový poukaz na seminář

Milí návštěvníci webu, vzhledem k tomu, že stávající nařízení vlády i aktuální situace nedovolují prezenční formu vzdělávání, nezveřejnila jsem zatím termíny živých akcí na tento rok. Jakmile to bude možné, vypíšu nové termíny na první pololetí 2021.

O nových termínech vám ráda zašlu zprávu. Stačí, když vložíte svůj e-mail tady, a já se vám ráda ozvu hned, jak budou nové termíny vypsané.

Pokud chcete někoho ze svým blízkých potěšit poukazem na seminář nebo přednášku, můžete jako náhradu koupit dárkový poukaz v libovolné ceně, kterou si určíte vy sami. Tu následně může obdarovaný použít na jakoukoliv z akcí. S ohledem na současnou situaci vystavuji dárkové poukazy bez časového omezení.

Těším se na vás v lepších časech. Lenka

Dárkový poukaz na seminář

Je mi potěšením a ctí zároveň, že jste se rozhodli zakoupit některý z našich seminářů jako dárek. 

Přeji Vám, nechť potěší a pomůže těm, kterým jste se ho rozhodli darovat. A Vás, ať zahřeje na srdci radost, kterou dárkem uděláte. 

Vyplňte objednávku a co nevidět poputuje dárek do Vaší emailové schránky. 

Po té, co Vaše platba přistane na našem účtu, dostanete do své emailové schránky potvrzení o platbě a dárkový poukaz v pdf formátu. Stačí už jen vytisknout a předat osobě, kterou chcete obdarovat.

  Vaše jméno a příjmení

  Vaše adresa

  Váš email

  Váš telefon

  OZNAČTE POČET POUKAZŮ NA SEMINÁŘE
  Vyplňte počet kusů

  Vyplňte částku celkem v Kč

  VYPLŇTE JMÉNO, NA KTERÉ MAJÍ BÝT DÁRKOVÉ POUKAZY VYSTAVENY

  Poznámka (zde uveďte doplňující údaje, např. název semináře, pokud chcete, aby byl na poukazu uveden)

  Odesláním vyplněné přihlášky potvrzuji souhlas s Podmínkami pro zpracování osobních údajů a Obchodními podmínkami pořádání otevřených seminářů a přednášek