Z manažera lektorem a koučem


aulk
"Ty sám píšeš knihu života. Tak z ní udělej bestseller!"

Mým dětským snem bylo učit. Celé své dětství jsem byla přesvědčená, že se stanu učitelkou. Nestalo se tak. Na gymnáziu mně začaly selhávat hlasivky a já nakonec od svého dětského snu ustoupila.

Hlasivky se postupem let srovnaly, ale já se ke svému dětskému snu tehdy nevrátila.
Vystudovala jsem jiný obor a nějakou dobu se mu i věnovala.

Mým koníčkem byla, je a bude psychologie a obory s ní související. Nejsem renomovaný psycholog, ale věnuji se jí teoreticky i prakticky již od raného mládí.

network-440738_960_720-1

Od malička mi vrtalo hlavou, proč se nám děje právě to, co se nám děje. Jak to, že jedni jsou plni radosti a odhodlání, na co sáhnou, to se jim daří a druzí to nemají.

A proč já sama se cítím tak, jak se cítím a čas od času mi s mými pocity není vůbec dobře. To vše a spousta dalšího vedlo k mému nikdy nekončícímu studiu poznatků psychologie a testování v praxi.

V hledáčku mých zájmů k psychologii postupně začaly přibývat i další obory, především psychosomatika, neurolingvistika, principy koučování, mindfulness-based cognitive therapy, verbální a neverbální komunikace, spiritualita, mentální tréninky, výsledky výzkumů kvantové fyziky a mechaniky a další obory spojené s lidskou myslí.

neurons-1739997_960_720

Vše, co předávám účastníkům svých seminářůkonzultací, jsem testovala a testuji v praxi, především sama na sobě.

Vše otestovat před tím, než se o to podělím s ostatními, je pro mě nesmírně důležité. Jedině tak pochopím, jak to doopravdy funguje, proč tomu tak je, a mohu svá poznání a jejich příznivé účinky s čistým svědomím předat dál a naučit druhé.

Na cestě životem jsem se dostala do jedné silné bankovní společnosti. Tam jsem v různých pozicích strávila 14 let života.

Jsem za ty roky velmi vděčná. Nejen, že jsem se hodně naučilaobchodu, řízení lidí a personalistiky, ale současně to bylo prostředí jako stvořené k testování mých poznatků z oblasti psychologie, sebepoznání a osobního růstu.

Právě v této firmě jsem se vrátila zpátky ke svému dětskému snu, i když měl trochu jinou podobu. Začala jsem se věnovat školitelské činnosti.

Čím déle jsem školila, tím více jsem si uvědomovala, jak je tato profese pro mě důležitá. Naplňovala mě více a více. Současně jsem si začínala být vědoma toho, že je součástí mé cesty životního poslání na tomto pozemském světě.

face-535764_960_720

A tak jsem po 14 letech spolupráci s firmou ukončila a vydala se na cestu splnění svého dětského snu a životního poslání.

Založila jsem si vzdělávací společnost, ve které pomáhám druhým na jejich cestě životem.

Pomáhám vám objevit vaše skryté talenty, rozvíjet je v profesním i osobním životě, dosahovat úspěchů, naplnění, radosti a lehkosti bytí, se kterou si splníte své dětské i "dospělácké" sny. 

Trápení, starosti, nefungující vztahy či opakující se neúspěchy a nezdary jsou často podvědomou strategií naší mysli.

Vždy uvnitř nás existuje řešení, které nám od nechtěného uleví a definitivně nás ho zbaví. Stačí jen využít správných postupů, vykročit a pracovat na sobě. 

soul-746560_960_720

Albert Einstein velmi výstižně definoval šílenství. Řekl: "Šílenství je dělat věci stále stejným způsobem a očekávat pokaždé jiný výsledek."

Dělat věci lépe znamená vylepšovat to, co nám doposud příliš nefungovalo. Nepřinášelo nám to žádaný výsledek. A tak vylepšováním nefunkčního naplňujeme definici šílenství A. Einsteina. Proto vám pomáhám myslet a konat jinak, ne lépe. 

Na jednom ze seminářů v roce 2008 jsem se poprvé setkala s poznáním, jak obrovský vliv mají slova na utváření našeho podvědomí a reality, kterou zažíváme. Okouzlilo mě, a tak se mu od té doby se stále větší intenzitou věnuji.

Pomáhám vám pochopit, jak naše mysl pracuje se slovy. Jejich emoční náboj a jeho vliv na podvědomé vzorce chování. Ty ovlivňují výsledky, kterých v životě dosahujeme. 

V komunikaci nerozhodují jen slova, ale také naše řeč těla a způsob, jakým slova vypouštíme ze svých úst, tj. hlas. A tak pomáhám lidem pochopit, jak jsou jejich mysl a tělo propojeny. Jak jejich tělo promlouvá a učím je s lehkostí číst v řeči těla druhých.

Mým záměrem je šířit dobro slovem a pomáhat lidem žít radostný a prosperující život. A tak těm, kteří o to stojí, pomáhám vytvářet v jejich mysli ty správné mentální mapy, které je k radostnému a úspěšnému životu s úsměvem na tváři dovedou.

Za poslední roky jsem si prošla značnou vnitřní proměnou. Ve chvíli, kdy jsem pochopila, že realita tam venku začíná uvnitř mé hlavy, začaly se dít v mém životě krásné proměny. To, o čem jsem do té doby četla jen v knihách, jsem začala zažívat na vlastní kůži. 

Nestalo se tak ze dne na den. Byl to postupný proces, který přicházel, a stále přichází, přesně tak, jak má. Čím déle techniky a postupy aplikuji, tím jsou změny v mém životě rychlejší a příznivější. 

Ve chvíli, kdy jsem nejen díky technikám NLP i dalším mentálním metodám, začala objevovat a osvojovat si způsoby, které mi dovolují skvěle pracovat se svými vlastními myšlenkami, pocity a přesvědčeními, dostavil se obrovský pocit úlevy, radosti a svobody. V tu chvíli jsem pochopila skutečný význam rčení "Jste tvůrci svého života".

mind-767584_960_720

Dle statistik je prý dnes ochotno na tuto cestu vstoupit jen 3 % - 5 % lidí. Mojí touhou je, aby jejich počet rostl den co den. Neb čím více bude lidí, kteří dokáží žít svobodný, tvůrčí a radostný život, o to bude tento svět svobodnější a radostnější.

Bude ubývat těch, kteří jsou snadno manipulovatelní a zastrašitelní. A bude přibývat těch, kteří vědí, jaký je jejich směr, cíl i životní poslání. Přibývat těch, kteří znají cesty ke své vlastní prosperitě. Planeta Země tak bude klidnější a pokojnější místo než je nyní. 

Já dnes vím, že s mnohými poznáními a proměnami se žije lépe. Život je úspěšnější, radostnější, svobodnější, bohatší i veselejší ve všech směrech. 

A jak jste na tom vy?:)

Rozhodnete-li se proniknout do vědecky potvrzených a praxí ověřených tajů naší myslistát se tvůrci své radostné a prosperující reality, jsem připravena být vám laskavým a inspirativním průvodcem.

S přáním pohodových a prosperujících dnů

Lenka Kubáčová
majitel a jednatel společnosti
lektor, NLP konzultant a kouč