Dárkové poukazy na mentální trénink a specializované poradenství

Specializované poradenství a tréninky

Mistrem je ten, kdo vstane, když už nemůže.“ Jack Dempsey

Poukazy na Mentální trénink a specializované poradenství jsou prima dárkem pro všechny, kteří vědí, jak velký rozdíl na cestě k úspěchu je mezi znát a umět. A chtějí uvnitř sebe objevit cesty k psychické pohodě a životní rovnováze.

Udělají radost i těm, kteří chtějí lépe poznat sami sebe, objevit uvnitř sebe svoji sílu, talenty a nasměrovat svoji životní cestu k naplnění vlastních představ. 

V objednávce jsou uvedeny poukazy na sezení v délce 2 hodiny za 1500 Kč. Pokud chcete poukaz na 1 nebo 1,5 hodiny, zaškrtněte pole "jiný počet kusů", vyplňte počet kusů a částku, která odpovídá délce sezení (800 Kč/1 hodina, 1200 Kč/1,5 hodiny).

Poté, co vyplníte objednávku, přijde do vaší emailové schránky potvrzení o přijetí objednávky a bližší informace k platbě. 

Až vaše platba přistane na našem účtu, zašlu vám potvrzení o přijetí, daňový doklad a příslušný počet poukazů ve formátu pdf. Poukazy pak už stačí jen vytisknout a předat tomu, koho chcete potěšit. Nebo je obdarovanému poslat online. 

Děkuji, že jste se rozhodli zakoupit dárkové poukazy. Věřím, že obdarovaného potěší a vy si užijete radost spolu s ním.

Všechny konzultace poskytuji i online, záleží na domluvě s klientem.

 

  Vaše jméno a příjmení

  Vaše adresa

  Váš email

  Váš telefon

  OZNAČTE POČET POUKAZŮ
  Vyplňte počet kusů

  Vyplňte částku celkem v Kč

  VYPLŇTE JMÉNO, NA KTERÉ MAJÍ BÝT POUKAZY VYSTAVENY

  Poznámka (zde uveďte doplňující údaje)

  Odesláním vyplněné objednávky potvrzuji souhlas s Podmínkami pro zpracování osobních údajůObchodními podmínkami pro zakoupení Dárkových poukazů.