V každém se skrývá řada talentů

Moje motto

"Přemýšlet do budoucna a pomáhat slovem v dobách rychlých změn.“

kocoujek

Zastávám názor, že každý z nás se rodí jako osobnost, svobodná a silná osobnost. Na cestě životem se občas stane, že na to zapomeneme. Pak už je jen krůček k tomu, abychom nežili život podle vlastních představ, ale podle představ druhých. Stále se něčemu a někomu přizpůsobujeme, až ztratíme sami sebe. A to ke šťastnému a spokojenému životu nevede.

I proto vám pomohám odkrývat svět uvnitř sebe, a s ním i kousek po kousku znovu objevovat sebe sama. Abyste mohli vidět to, co vám doposud zůstalo skryto a posouvat se životem dál správným směrem. Objevili ve svém nitru odpovědi, které vám pomůžou pochopit sebe i druhé, objevit uvnitř sebe radost a nová inspirativní poznání. 

neurons-1739997_960_720

V každém z nás se skrývá celá řada talentů, jen o nich velmi často nevíme, protože se díváme „špatným směrem“. Odhalení našich talentů a volba, zda je využijeme či nikoliv, nás dělá zase o kousek silnější, samostatnější a svobodnější.
Máme zase o něco větší volbu a šanci žít život podle vlastních představ.
I o tom mé akce a poradenství jsou.

Čím více rozumíme sami sobě, tím silnější osobností jsme.
A čím lépe jsme schopni porozumět sami sobě, tím lépe porozumíme lidem a světu kolem nás.
To nám pak pomáhá v osobním i profesním životě. Lépe zvládáme situace doma i v práci.
Spoustu událostí a situací si nebereme tak osobně jako doposud, dokážeme reagovat s lehkostí a nadhledem a život je rázem příjemnější a úspěšnější.

Čím lépe si dokážeme přečíst sami sebe, tím lépe čteme i v druhých lidech. Dokážeme přečíst jejich řeč těla, pochopit jejich reakce i je odhadnout a správně reagovat.
Čím lépe známe sami sebe, tím více nám druzí věří to, co jim říkáme. Protože člověk, který ví, kým je, promlouvá k druhým srdcem. Ne nadarmo se říká: „Není důležité jen to, co říkáme, ale především jak to říkáme.“ Když jsou naše řeč těla i tón hlasu v souladu s našimi slovy, pak nám druzí věří.

Ať už po tom toužíme či nikoliv, do kontaktu s druhými lidmi se dostáváme takřka denně. A ne vždy je pro nás „kontakt“ příjemný. Pak se často trápíme, užíráme se, jsme vzteklí, naštvaní nebo nešťastní. Někdy se i stane, že nás kontakt a komunikace s druhými vyčerpá natolik, že opět začneme ztrácet pevnou půdu pod nohama, vytrácí se sebedůvěra, ztrácíme sami sebe. Hranice mezi partnerským ovlivňováním, motivací a manipulací je velmi tenká. 

Manipulace má mnoho tváří a se všemi se dá velmi dobře pracovat. Na mých akcích najdete i odpovědi na to, jak na manipulaci reagovat, co to vlastně je, a jak skryté manipulace v komunikaci rozpoznat.

Každý z nás je něčím výjimečný a jedinečný. Užívejte si růst své výjimečné osobnosti i svoji životní cestu s lehkostí a hravostí... a objevujte jedinečný svět uvnitř sebe, stojí to za to.:)

Vy sami píšete knihu života. Tak z ní udělejte bestseller.

Autor: Lenka Kubáčová
Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.