Vy sami píšete knihu života

face-66317_960_720

"Vy sami píšete knihu života. Tak z ní udělejte bestseller." 🙂

Chcete-li ve svém životě něco změnit, pak začněte ve své hlavě. Zde začíná i končí realita vašeho života, kterou zažíváte tam venku.

Jste-li pevně odhodláni stát se tvůrci svého života, pak jsem pro vás tím pravým průvodcem. 

Postupy, techniky ani účinné metody sami od sebe nevyřeší všechny vaše problémy. Moc nad svým životem i nad řešením svých případných obtíží, trápení a neradostných situací máte jen vy sami. Bez vaší spolupráce a ochoty se příliš ve vašem životě nezmění.  

Proto semináře, přednášky a individuální poradenství nejsou vhodné pro každého.

Jsou určeny těm, kteří se rádi učí novým věcem a chtějí je uplatňovat k prospěchu svému i svého okolí v běžném životě. Chtějí objevovat nové, dosud nepoznané uvnitř sebe i v druhých lidech. I těm, kteří se rozhodli přestat hledat řešení svých případných obtíží tam venku a rozhodli se ho najít uvnitř sebe. 

Přinesou radost, úlevu a pomáhající poznání těm, kteří jsou odhodláni vzít svůj život do vlastních rukou. Očistit své hlavy od starých, nepotřebných a omezujících přesvědčení. Nahradit je novými, posilujícími a úspěšnými přesvědčeními. Tím dosáhnete příznivých změn ve svém osobním i profesním životě.

Jsou pro všechny, kteří jsou připraveni zase si hrát, smát a radovat se ze života. Přesně tak, jak jsme to uměli, když jsme byli malé děti. Pak dokážeme v životě cokoliv. Neb jako děti jsme dosahovali výsledků a úspěchu s lehkostí a hravostí.

Patříte-li mezi ně, pak mi bude velkou ctí se s vámi poznat a podpořit vás na vaší radostné cestě životem.

S úctou a přáním radostných a prosperujících dnů

Lenka Kubáčová