Dárkové poukazy na koučování

 Radostné zážitky, které uzdravují mysl i duši.

Dárkové poukazy na koučování

„Píšeš-li příběh svého života, nenechej nikoho jiného držet pero.“

Poukazy na koučování jsou skvělým dárkem pro všechny, kteří chtějí nalézt řešení ve svých hlavách. Kouč vede klienta specifickým způsobem a otázkami k nalezení řešení.

Koučovací poukazy udělají radost všem, kteří jsou připraveni růst a vyřešit příčinu svých stávajících nezdarů či potíží. Mají odvahu nahlédnout sami do sebe a za pomoci kouče nalézt odpovědi na své otázky.

V objednávce jsou uvedeny poukazy na sezení v délce 2 hodiny za 1500 Kč. Pokud chcete poukaz na 1 nebo 1,5 hodiny, zaškrtněte pole "jiný počet kusů", vyplňte počet kusů a částku, která odpovídá délce sezení (800 Kč/1 hodina, 1200 Kč/1,5 hodiny).

Poté, co vyplníte objednávku, přijde do vaší emailové schránky potvrzení o přijetí objednávky a bližší informace k platbě. 

Až vaše platba přistane na našem účtu, zašlu vám potvrzení o přijetí, daňový doklad a příslušný počet poukazů ve formátu pdf. Poukazy pak už stačí jen vytisknout a předat tomu, koho chcete potěšit. 

Děkuji, že jste se rozhodli zakoupit dárkové poukazy. Věřím, že obdarovaného potěší a vy si užijete radost spolu s ním.

Všechny konzultace/koučování poskytuji i online, záleží na domluvě s klientem.

 

  Vaše jméno a příjmení

  Vaše adresa

  Váš email

  Váš telefon

  OZNAČTE POČET POUKAZŮ NA KOUČOVÁNÍ
  Vyplňte počet kusů

  Vyplňte částku celkem v Kč

  VYPLŇTE JMÉNO, NA KTERÉ MAJÍ BÝT POUKAZY VYSTAVENY

  Poznámka (zde uveďte doplňující údaje)

  Odesláním vyplněné objednávky potvrzuji souhlas s Podmínkami pro zpracování osobních údajůObchodními podmínkami pro zakoupení Dárkových poukazů.