Koučovací programy pro firmy a podnikatele

"Definice šílenství: Dělat věci stále stejným způsobem očekávat pokaždé jiný výsledek." 
Albert Einstein   
Proto vám pomáhám myslet a konat jinak.

„Píšeš-li příběh svého života, nenechej nikoho jiného držet pero.“

Koučování je moderní a účinná metoda, která specifickými kroky pomáhá lidem najít řešení a tím cestu ze situací, které chtějí vyřešit.

Koučování je cesta, která vede k rychlému objevení odpovědí v našich hlavách. 
Je určena pro každého, kdo je připraven na sobě pracovat, odkrývat v sobě nové možnosti a nacházet řešení.

Kouč provádí koučovaného procesem změn, které chce ve svém osobním či profesním životě udělat, pomáhá mu k trvalé tvorbě nových návyků a odbourání starých, nefunkčních návyků.

Díky své účinnosti je dnes koučování hojně využíváno v řadě oborů, především mezi manažery, vedoucími pracovníky, obchodníky, podnikateli i OSVČ. Svůj velký význam má i při řešení situací v osobním životě.

Proto jsem specializované koučovací programy zařadila do nabídky pro firmy a podnikatele. 

Koučovací programy stavím především na neurolingvistických metodách, které jsou při nacházení nových nápadů, inspirací, myšlenek a jejich realizaci v praxi, velmi účinné.

Ve firmách a podnikání je koučování řešením především v těchto oblastech

• Vztahy na pracovišti (spolupracovníci, nadřízení versus podřízení apod.),
• zavádění nových systémů a pravidel,
• realizace změn v rámci firmy či podnikání,
• řešení konfliktů na pracovišti i v osobním životě,
• vedení týmu pracovníků,

• změna návyků.

Co můžete v koučovacích programech očekávat

• Konkrétní pojmenování stávající situace,
• odkrytí jádra potíží a nalezení řešení,
• sestavení cesty k realizaci řešení,
• pochopení, jak vzniká návyk a co vede ke změně,
• nastavení správných principů k ukotvení nových návyků,
• podpora a kontrola ze strany kouče.

Cena za první sezení je 1000,- Kč.

První sezení trvá cca 45 minut a je určeno k tomu, abychom se společně podívali na oblasti, které chcete vyřešit, ve kterých hledáte pocit úlevy či jiný úhel pohledu. Současně si vzájemně ověříme, zda je pro vás sezení přínosné. Pokud ano, domluvíme se na dalším postupu a termínu setkání. Budete-li chtít, seznámím vás na prvním sezení podrobněji s průběhem sezení a principem koučování.

Délka jednoho koučovacího sezení je cca 1,5 – 2 hodiny.

Cena koučování pro firmy a podnikatele (2. sezením počínaje) je 2000,- Kč/sezení + doprava.

Bude mi ctí i potěšením podpořit vás na vaší cestě k úspěchu. Napište mi, nebo zavolejte. Ráda se s vámi setkám a domluvíme podmínky koučování dle vašich potřeb. 

Veškerá poptávka z vaší strany je nezávazná a nevzniká z ní žádný závazek realizace.

Těším se na případné setkání s vámi.

Lenka Kubáčová
lektor, konzultant a kouč

Vybírat můžete i tady

Stáhněte si zdarma

Nejnovější příspěvky

  1. Řeč těla v otázkách a odpovědích Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Řeč těla v otázkách a odpovědích
  2. Proč zachytíme jen 5 % reality Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč zachytíme jen 5 % reality
  3. Učení podle mozku Napsat komentář
  4. Educio IT kurzy, vývoj aplikací Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Educio IT kurzy, vývoj aplikací
  5. Zinzino | Zdraví a psychická rovnováha Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zinzino | Zdraví a psychická rovnováha
  6. Šance na vzdělání | Šance na restart Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Šance na vzdělání | Šance na restart
  7. Co mají společného emoční bolest, koučování, mentální trénink a NLP Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co mají společného emoční bolest, koučování, mentální trénink a NLP
  8. Metaprogramy, aneb proč si občas nerozumíme Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Metaprogramy, aneb proč si občas nerozumíme
  9. Psychologie hlasu a slov Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Psychologie hlasu a slov