Radost, hra, relaxace a zábava

zen-stones-1395147587I5J_upravené

Na zážitkových seminářích, přednáškách a workshopech otestujete rozmlouvání se svým podvědomím. Schopnost komunikovat se sebou i druhými jinak a prospěšněji než doposud. Je to radost, hra, relaxace a zábava.

Osvojíte si účinné metody mentálního tréninku, díky kterým se naučíte správně zvládat své emoce i proud svých myšlenek.

Naučíte se principy, které vám pomohou rozpoznat omezující podvědomá přesvědčení a měnit je v posilující. Změníte tak své mentální mapy uvnitř podvědomí a dáte svému životu nový a prosperující směr.

Na utváření našich hodnot a podvědomých přesvědčení mají mocný vliv slova. 

Naučíte se slova vnímat jinak než doposud. Díky tomu uslyšíte to, co jste doposud slyšet nemohli. Dáte slovům tvořivou energii a využijete ji k naplňování svých cílů v profesním i osobním životě.

I přesto, že mají slova mocný vliv na utváření našich podvědomých přesvědčení a hodnot, dokážeme je na vědomé úrovni ovlivnit.

Řeč těla je však řeč našeho podvědomí, a tak k nám často promlouvá mnohem upřímněji než slova. Proto vám pomáhám pochopit, co nám druzí řečí těla skutečně sdělují.

Naučíte se snadno číst řeč těla druhých a jedinečně zvládat svoji vlastní. Obohatíte tak svůj život i komunikaci. Podpoříte své prezentační dovednosti i schopnost prosadit se.

Osvojíte si hravé techniky, které vás podpoří ve zvládání životních změn. Budete tak schopni reagovat na změny s větší hravostí a lehkostí.

A při tom všem vám velmi ráda budu laskavým průvodcem.

Bude mi ctí se s vámi osobně setkat. 

Lenka Kubáčová