Specializované poradenství a mentální trénink

"Definice šílenství: Dělat věci stále stejným způsobem očekávat pokaždé jiný výsledek." 
Albert Einstein   
Proto vám pomáhám myslet a konat jinak.

„Mistrem je ten, kdo vstane, když už nemůže.“ Jack Dempsey

Znát ještě neznamená umět. Mezi těmito pojmy je obrovský rozdíl. Čtení moudrých knih a návodů z nás mistry neudělá. Teprve ve chvíli, kdy začneme konat, vykročili jsme na cestu k mistrovství.

Říká se, že motivace bez kompetence je nebezpečná. Naše kompetence se skládají ze znalostí, zkušeností a dovedností. Každá část se utváří v naší mysli jiným způsobem.

Abychom si správně osvojili nové mentální a komunikační návyky, nezbytné pro náš úspěch, prosperitu a spokojenost s výsledky, potřebujeme účinně zapojit procedurální paměť.

K účinnému zapojení je nezbytný správný trénink těla i mysli.

K němu slouží specializované poradenství a mentální tréninky.

Mentální trénink využívá plasticity mozku. Umožní vám vytvořit nové mentální mapy uvnitř naší hlavy. Mentální mapy jsou vzorce chování, návyky, které nás nutí reagovat v konkrétních situacích konkrétním způsobem.

Změna mentální map způsobí změnu našich reakcí, chování. Vznik nových mentálních map znamená vznik nového návyku, nové dovednosti.

V kombinaci s koučováním a NLP konzultacemi pomáhá odstranit mentální bloky a limity v naší mysli, uvolnit náš potenciál, vrátit psychickou pohodu do života. 

To pak ovlivňuje výsledky, kterých v životě dosahujeme a způsoby, kterými k vzniklým situacím přistupujeme.

Na mentálních technikám, které jsou součástí mentálního tréninku, mám ráda, že využívají principy, na kterých mozek i tělo bez našeho vědomí už po staletí fungují. Proto jsou pro naši mysl i tělo přirozené a jejich vědomé učení nám jde o to rychleji.

Mentální cvičení mění naše myšlení. Myšlení mění pocity, rozhodování i chování.

Součástí mentálního tréninku jsou asertivními přístupy, dechová a relaxační cvičení. Podporují proměny mentálních map, posilují kognitivní funkce i schopnost zvládat stres. Vedou k rychlému uvolnění mysli i těla.

• Vědomá komunikace a vědomá kontrola mysli,
• rétorika a řeč těla,
• dýchání a relaxace, antistresové techniky,
• účinná komunikace a vyjednávání,
zvládání konfliktních situací a asertivní sebeprosazení,
• prezentační dovednosti a veřejný projev,
• obchodní a manažerské dovednosti,
• řízení týmů, zavádění a realizace změn,

odstranění mentálních limitů a vnitřních bloků.

Naše mysl má 3 základní paměťové banky. Centra, do kterých rozděluje a ukládá vše, co nasbíráme na cestě životem.

Každá tato banka se zapojuje v jiný okamžik a potřebné poznatky se do ní ukládají jiným způsobem.

Sémantická paměť ukládá informace, které lze sdělit slovně, jsou to naše znalosti, fakta, vědomosti.

Epizodická paměť uloží vše, co jsme prožili, naše zkušenosti, vzpomínky. Jsou spojeny s emocemi. Nelze je plně sdělit slovně, ale dokážeme se do nich vcítit.

V procedurální paměti jsou uloženy naše dovednosti, schopnosti, návyky. Tedy vše, co je slovně nesdělitelné. Resp. tím, že o tom budete pouze číst, nebo vám o tom bude někdo vyprávět, se to nenaučíte. Dokážete si to představit a třeba s pomocí vizualizace položit dané dovednosti základy ve vaší mysli. Pak však přichází na řadu nezbytný mentální i fyzický trénink.

Naučím vás využívat principy fungování lidské mysli k vašemu prospěchu. Abyste dokázali vědomě pracovat s tím, co se bez vašeho vědomí uvnitř hlav odehrává neustále. 

Správnou dovednost si osvojíte až tím, že ji budete náležitým způsobem trénovat. A vytrváte dostatečně dlouho k tomu, aby se vám z ní stala prospěšná podvědomá zručnost.

Proces utváření podvědomých zručností má 4 fáze. Každá fáze má své klady i zápory. Ráda vás provedu krok za krokem každou částí, abyste vytrvali až do zdárného cíle.

Cena za 1 konzultaci/trénink je 1000,- Kč. V případě využití speciální nabídky je 700,- Kč. Podrobnosti najdete v podmínkách specializovaného poradenství.
Poukazy na specializované poradenství a tréninky můžete zakoupit i jako dárek.

Objednat se můžete telefonicky nebo e-mailem. Napište mi, nebo zavolejteRáda se s vámi setkám a společně objevíme řešení a vytvoříme prospěšné návyky v oblasti, ve které po něm nejvíce toužíte.

Mentální tréninky jsou i součástí koučování nebo NLP konzultací. Propojení koučování nebo NLP konzulatcí s mentálním tréninkem přispívá k odstranění příčin našich potíží a životních překážek. 

Pokud se z nějakého důvodu se mnou nemůžete setkat osobně, ráda se s vámi setkám na dálku. Mentální tréninky a poradenství poskytuji v případě potřeby i online, formou video hovoru (FB Messenger, WhatsApp, Skype apod.)

Buďme ve spojení i na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Stáhněte si zdarma

Prohlédněte si videa k akcím

Nejnovější příspěvky

  1. Šance na vzdělání | Šance na restart Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Šance na vzdělání | Šance na restart
  2. Co mají společného emoční bolest, koučování, mentální trénink a NLP Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co mají společného emoční bolest, koučování, mentální trénink a NLP
  3. Metaprogramy, aneb proč si občas nerozumíme Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Metaprogramy, aneb proč si občas nerozumíme
  4. Aktualizované termíny akcí Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Aktualizované termíny akcí
  5. Psychologie hlasu a slov Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Psychologie hlasu a slov
  6. Dárkové poukazy Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dárkové poukazy
  7. Mozek a finanční gramotnost Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mozek a finanční gramotnost
  8. Jak z řeči těla poznat lháře Napsat komentář
  9. Podvědomé hrátky se slovy Napsat komentář